Kluci s klukama. Animák už vidělo skoro 20 milionů lidí! Jaké vzbuzuje emoce?

1080p720p360p
Když chodí kluci s klukama. Jak dopadne dojemný animák?
Foto: Youtube
Sdílej na facebooku
5. srpna  2017 
 06:00

Takhle nějak vypadá probouzející se láska. Člověk při pohledu na toho druhého ztrácí hlas, rudnou mu tváře, srdce buší. Normálka. Ale co když jsou to dva kluci? To krásně zachytili autoři tohoto krátkého animovaného filmu. Zajímá vás, jak to celé dopadne? 

Krátký animovaný film In a Heartbeat původně vznikl jako práce studentů z Ringling School of Art and Design. Dneska je z něj hit, který na YouTube vidělo už kolem 18 milionů lidí a statisíce dalších přibývají každým dnem. Reakce jsou různé, část lidí je nadšená, části je to jedno a část i tenhle nevinný film pohoršuje. 

Čtyřminutový film vytvořili Beth David a Esteban Bravo – přináší příběh dospívajícího chlapce, který prochází všemi emocemi spojenými se silným zamilováním tak, jak je zná mnohý z nás. Snad s jedním rozdílem. Tenhle kluk se zamiloval do dalšího kluka. 

Příběh Blanky: Jsem tolerantní, ale to, že je dcera lesba, nedokážu rozdýchat

Příběh Blanky: Jsem tolerantní, ale to, že je dcera lesba, nedokážu rozdýchat

Naše čtenářka Blanka se trápí. Zjistila, že její nejstarší dítě – devatenáctiletá Majka – nechodí s kluky, ale s holkami. Blanku to zaskočilo, a snad…celý článek

Animátoři natočili film o lásce dvou mladých lidí stejného pohlaví způsobem, který je sladký a nevinný, a tak můžete krátký příběh celý ukázat svým dětem. Je to zkrátka příběh o lásce!

My vám přinášíme ukázku z něj:

1080p 720p 360p
Když chodí kluci s klukama. Jak dopadne dojemný animák? • VIDEO: 

Bohužel, i dneska se najdou lidé, kteří považují homosexuála nebo lesbu za nemocné, a díla, jako je tenhle animák, jsou skvělou protiváhou takovým názorům. 

Užijte si sami nebo se svými dětmi chvilky, kdy se chlapec snaží své city skrývat kvůli obavě z reakce druhého kluka a okolí, až jeho srdce nakonec pukne vedví. Zajímá vás, jak celý minipříběh dopadne? Celý ho najdete TADY na kanálu YouTube. A jak říkají jeho autoři, jde hlavně o lásku. 

9 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a když ve 40

9 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a když ve 40

Zatímco matek kolem čtyřicítky přibývá, ty kolem dvacítky jsou zvláště ve velkých městech raritou. Každopádně mít dítě ve dvaceti je jiné než mít ho…celý článek

Georgeovi jsou 4! Už nenosí podkolenky. Jakou mu Kate chystá oslavu?

Georgeovi jsou 4! Už nenosí podkolenky. Jakou mu Kate chystá oslavu?

Britskému princi Georgeovi budou v sobotu 22. července už čtyři roky. Bystří pozorovatelé si všimli, že se to odrazilo i na jeho oblečení – na královské…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
1080p 720p 360p
Branky, body, kokoti: Pozor na levný pivo, krásný holky a kecy o …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku