To jsou prostě děti! Na těchto fotografiích je všechno | Supermámy

To jsou prostě děti! Na těchto fotografiích je všechno

Co k tomu dodat?
Foto: brightsideme.com
Sdílej na facebooku
22. října  2017 
 06:00

Samozřejmě, že jsme rádi, že je máme. Koho? No přece děti. Jenže jsou momenty, kdy člověk neví, jestli se má smát, brečet nebo nadávat. V téhle fotogalerii najdete přesně ty situace, u kterých máte často smíšené pocity. Znáte je?

Jedno se jim ale musí nechat, člověk se s nimi opravdu nenudí. A když máte špatný den, rozesmějí vás. Třeba jen tím, že si obují vaše kozačky (a u toho chlapečka na jedné fotografii je to obzvláště bizarní).

Fotografie sestavil server Brightsideme.com a prohlédnout si je můžete v této GALERII. U některých se možná budete divit, čeho jsou děti schopné.

Když se dítě nestydí. Holčička ovládla pódium při školní besídce

Holčička ovládla pódium při školní besídce • VIDEO: 

Tohle sedí! Mateřství přesně tak, jak vypadá doopravdy

Tohle sedí! Mateřství přesně tak, jak vypadá doopravdy

Pilot stíhačky? Manažer velké firmy, krotitel dravé zvěře nebo snad prezident? To jsou možná náročné profese, ale rodiče malých dětí to možná…celý článek

To chtělo odvahu! Ženy ukázaly, jak vypadalo jejich tělo po porodu

To chtělo odvahu! Ženy ukázaly, jak vypadalo jejich tělo po porodu

Tyto fotografie jsou skutečné. Jsou na nich ženy, které mají po porodu nevzhledné spodní prádlo s obrovskou vložkou, na břiše jizvy nebo strie a neustále…celý článek

Když se z chlapů stávají něžní tátové! Dojmou vás taky?

Když se z chlapů stávají něžní tátové! Dojmou vás taky?

Když se narodí dítě, všechno kolem se najednou změní. A to doslova. Tyhle změny a pocity přecházejí nejen na matky, ale i na otce. Přestože ta transformace…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Prasák Babiš, mladé dělohy a výchova…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku