Když Halloween, tak masky. Originální a pořádně děsivé!

Rodiče se předhánějí, aby pro své dítě vymysleli nejděsivější masku.
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
28. října  2017 
 06:00

Možná namítnete, že Halloween neslavíte. Ale postupně se k nám tento svátek dostává, protože na rozdíl od našich Dušiček je opravdu zábavný. Děti dlabou dýně, ve školách mají maškarní, lampionkový průvod nebo různé párty. Pokud se vám halloweenské oslavy líbí, můžete se inspirovat těmito strašidelnými kostýmy.

Halloween je svátek, který pochází už z dob starých Keltů, cestu do našich domácností však nachází jen pomalu. Ale děti ho milují. A nutno upozornit, že nejen děti. Také někteří rodiče se převlékají do různých masek a vypadá to, že si to skutečně užívají, jak se můžete přesvědčit v této GALERII.

ČTĚTE TAKÉ: Masky jen pro děti? Omyl! Tyhle rodiny se umí odvázat

Jiné zase láká vyřezávání dýní a zdobení domácností a zahrad. Velmi oblíbené je i halloweenské občerstvení. Rodiče se mohou s dětmi vyřádit na přípravě strašidelných dobrot. Několik tipů, čím pohostit děti na hallowenské oslavě, najdete TADY.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Halloweenské dobroty, které ocení nejen děti

Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října, tedy den před křesťanským svátkem Všech svatých. Právě z něho se v Irsku vyvinul. Děti se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem Trick or treat (Koledu, nebo vám něco provedu).

GALERIE: Halloweenské kostýmy pro nosící rodiče nemají chybu

Rodiče řekli dětem, že snědli všechny jejich sladkosti

Rodiče řekli dětem, že snědli všechny jejich sladkosti. • VIDEO: 

 

Kde se vzal Halloween? Tipy na jídlo, masky a hračky

Kde se vzal Halloween? Tipy na jídlo, masky a hračky

Halloween je sice svátek importovaný, ale čím dál oblíbenější. Nakonec, proč ne, děti si ho oblíbily a vyřezávání dýní se může stát příjemnou zábavou…celý článek

Slavíte s dětmi Halloween? Tipy na hračky, hry a svíčky, které se vám mohou hodit

Slavíte s dětmi Halloween? Tipy na hračky, hry a svíčky, které se vám mohou hodit

Můžete se na halloweenské oslavy dívat skrz prsty, ale pro děti je možnost převléknout se do masek, postrašit se navzájem a ještě si dopřát nějaké…celý článek


 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku