Otec fotí svá dvojčata, lidé ho obviňují, že je to nebezpečné. Jaká je pravda?

Nový cirkus
Foto: ​Guy Vainer/Facebook
Sdílej na facebooku
28. listopadu  2017 
 19:57

Své děti dneska fotografuje kdekdo. Ale málokdo to dokáže tak originálně, jako to dělá fotograf Guy Vainer, který se svou manželkou vychovává malá, leč poněkud divoká dvojčata. 

"Jako profesionální fotograf chci, aby moje děti měly co nejlepší fotky," vysvětluje otec dvojčat, který fotky zveřejňuje na svém Facebooku a pochlubil se s nimi také na webu boredpanda.com. 

Tvrdí, že když se někomu narodí dvojčata, je to jako okamžité zrychlení z nuly na sto: buď vás to zavalí, nebo se s tím pokusíte nějak vyrovnat – třeba pomocí originálních snímků, jaké nejspíše žádné jiné děti nemají. 

Puberta v 10 letech! Dospívají děti dříve než před 50 lety?

Puberta v 10 letech! Dospívají děti dříve než před 50 lety?

Nedávno vzbudila zájem studie amerických psychologů prováděná mezi více než čtyřmi tisíci rodiči, která odhalila, že dnešní chlapci a dívky dospívají…celý článek

Původně vznikla jediná bláznivá fotka Guye a jeho rodiny, dneska už jsou jich desítky. Vtipné je, že občas lidé nepochopí, že fotky jsou aranžované, případně dotvořené pomocí počítačových programů, a kritizují rodiče za to, že s dětmi provádějí nebezpečné věci. I proto jejich autor upozorňuje, že ve skutečnosti nebyly žádné děti – ani zvířata – vystaveny nebezpečí nebo nepohodlí při fotografování.

A kdybyste snad dvojčat měli málo, podívejte se na jinou "dvojčecí" sourozeneckou dvojici a její večerní útěk z postýlek:

Co vyvádějí dvouletá dvojčata, když je rodiče dají spát • VIDEO: 

9 tajemství sebevědomých a úspěšných dětí: Co musí dělat rodiče?

9 tajemství sebevědomých a úspěšných dětí: Co musí dělat rodiče?

Chcete, aby váš potomek byl zdravě sebejistý, šťastný a úspěšný? Zde jsou nejúčinnější způsoby, jak mu v tom pomoci. Přečtěte si, jak má vypadat výchova…celý článek

Počmáraný brácha? Tohle provedly děti, když se rodiče chvilku nedívali

Počmáraný brácha? Tohle provedly děti, když se rodiče chvilku nedívali

Chcete, aby vaše děti byly občas zticha a abyste o nich aspoň chvíli nevěděli? Raději si to nepřejte zase tak moc, pokud jsou zrovna v tom věku, kdy…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku