20 zemí, kde jsou děti nejšťastnější. České děti sem taky patří!

11. místo: Dánsko. Dánské děti jsou šťastné pravděpodobně i proto, že jsou jejich rodiče poměrně finančně dobře zabezpečení a tráví s nimi spoustu času venku. Mezi rodiči a dětmi taky panuje respekt.
Foto: iStock
Sdílej na facebooku
21. prosince  2018 
 06:00

Ještě před devíti lety byly české děti v seznamu nejšťastnějších dětí na šestnácté příčce. Letos si polepšily a jsou na čtrnácté. Za sebou nechaly dokonce děti z Kanady, Velké Británie, Rakouska či Spojených států amerických! 

Jak vypadá dvacítka nejšťastnějších dětí světa? Žebříček sestavil Mezinárodní fond pro záchranu dětí UNICEF, který vydává pravidelnou zprávu o stavu dětí, jejich vzdělání, zdraví a životních podmínkách. Podívejte se do galerie, ve kterých zemích jsou děti nejspokojenější. 

Podívejte se taky na video: Kdybych byl ředitelem zeměkoule! 

Kdybych byl ředitelem zeměkoule! • VIDEO: 

 

Bratr a sestra: Od jakého věku by měli mít svůj vlastní pokoj?

Bratr a sestra: Od jakého věku by měli mít svůj vlastní pokoj?

Vzhledem k tomu, že asi osmdesát procent českých rodin žije v bytech o velikosti do pětaosmdesáti metrů čtverečních, o samostatném pokojíčku pro každého…celý článek

8 důvodů, proč nás děti od prvního okamžiku milují

8 důvodů, proč nás děti od prvního okamžiku milují

Přepadá vás někdy ze stereotypního každodenního kolotoče povinností kolem náladového a věčně hladového kojence pocit zoufalství a vyčerpání? Uvědomte…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku