Dejte dětem možnost, ať samy řeknou, jaký chtějí pokojíček

Nechte děti, ať se zapojí do zařizování svého pokoje.
VIDEO: Tereza Kovářová
Sdílej na facebooku
20. září  2015 
 06:00

Děti nepotřebují designový pokojíček vyladěný do posledního detailu. Nepotřebují však ani pokojíček, který jim v nejlepším úmyslu připraví jejich rodiče. Ideální je, když dítě do vybavování pokoje a jeho zařizování zapojíte také. Proč? To vysvětluje Pavlína Blahotová, šéfredaktorka časopisu Nové proměny bydlení. Nejde jen o vhodný dětský nábytek či barvy, ale také o výběr povlečení či různých doplňků. 

Podívejte se, jakým způsobem můžete děti zapojit do zařizování jejich vlastní místnosti, aby byly spokojené a vy jste netrpěli pocitem, že to přece jen přehnaly.

"Hrozně mě baví, když pokoj odpovídá charakteru a povaze dítěte," říká k tomu Pavlína Blahotová. Podle ní jde pokojíček zařídit individuálně, i když je v jedné místnosti dětí více. 

VIDEO: Zařizujete dětský pokoj? Vyhněte se chybám

VIDEO: Zařizujete dětský pokoj? Vyhněte se chybám

Dětský pokoj jako skladiště vyřazeného nábytku? Jako herna a zároveň pracovna rodiče? Jako místo, kde se nad dětskými hračkami tyčí sušáky s prádlem?…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku