Když se George a Charlotte nudí, vztekají a jsou unavení. Stejně jako všechny děti! | Supermámy

Když se George a Charlotte nudí, vztekají a jsou unavení. Stejně jako všechny děti!

Princezna Charlotte už toho měla dost! Vztek malé holčičky na letišti
Foto: Youtube/Supermámy
Sdílej na facebooku
26. ledna  2019 
 06:00

Britského prince George a jeho sestru Charlotte zbožňuje celý svět. Ale zatímco od jeho rodičů se očekává královské vystupování, on si může dovolit nějaký ten úšklebek, znudění či zazlobení. Vždyť je mu teprve pět. Stejně jako se jeho tříletá sestra Charlotte občas může vztekat – nebo třeba vypláznout jazyk – a nenechat si nic vysvětlit. Podívejte se na jejich výrazy a reakce rodičů. 

Princ George a jeho sestra Charlotte se poslední dobou stali hvězdami hned několika svateb, počínaje jarním sňatkem strýčka Harryho přes vdavky letité přítelkyně jejich matky až po veselku princezny Eugenie. Všude jim to slušelo a všude se chovali jako děti svého věku. A to je rozhodně sympatické. 

Loni princ George mimo jiné absolvoval s rodiči a sestřičkou Charlotte pětidenní královskou návštěvu Polska a Německa. Na některých fotkách bylo vidět, že oficiální návštěvy jsou pro děti občas velká nuda. A i když je pro ně většinou nachystán nějaký program nebo hračky, musí vydržet i různé oficiality. Stejně tak svatbu tetičky Pippy nebo oslavu narození prababičky Alžběty

Rodičovský trik, který se princ Harry naučil od svého bratra! Takhle funguje

Rodičovský trik, který se princ Harry naučil od svého bratra! Takhle funguje

Čím menší dítě, tím těžší domluva. Platí to o všech dětech na světě, včetně těch královských. Naštěstí existují triky, které na ně platí, přinejmenším…celý článek

Nám se líbí, jak jsou děti – George i jeho sestra Charlotte – bezprostřední a své pocity se nestydí dát najevo – třeba jen výrazem. V GALERII najdete fotky sourozenců od miminek po současnost. Některé jejich výrazy jsou prostě boží! A malý princ se stejně jako jeho sestra nestydí ani vypláznout jazyk!

 

 

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

I mezi hvězdnými rodiči se najdou takoví, kteří přistupují k výchově poněkud zvláštně. Nebo rozhodně jinak než většina. Od pojídání vlastní placenty…celý článek

Kate a William řeší s dětmi stejné problémy jako všichni rodiče světa. Jak?

Kate a William řeší s dětmi stejné problémy jako všichni rodiče světa. Jak?

Je svým způsobem uklidňující, že snad nejsledovanější rodičovský pár světa – Kate Middleton a princ William – řeší s dětmi stejné situace…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Maminka roku: Přímý přenos na webu a na Facebooku. Buďte u toho s námi

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku