25 jídel, která děti nechtějí. Neuvěříte, proč jim nechutnají!

Některé děti odmítají třeba takovou dobrotu, jakou jsou maliny.
Foto: iStock
Sdílej na facebooku
25. června  2017 
 06:00

Nesmějte se! Donutit děti k jídlu je někdy nadlidský úkon. A jejich důvody, proč to či to nebudou jíst, jsou občas bizarní (a ano, trochu i úsměvné). Rodiče se smyslem pro humor je shromažďují na Instagramu s názvem mykidcaneatthis, což znamená moje dítě nechce jíst tohle. K fotce pokrmu vždy napíší i důvod. A i když s nimi soucítíme, zároveň se také bavíme. Snad i vy.

Nechci jablko, protože je od Sněhurky, ta pizza je nakrájená na čtverečky a tu já nejím, maliny mají chlupy a to je nechutné...přesně to jsou důvody dětí, proč nejí některé pokrmy.

Všechny najdete v galerii, kterou sestavil server Brightsideme.com, a věříme, že i vás pobaví. Rodičům je sice občas do pláče, ale i tak sebrali odvahu a některé šílené důvody dětí zveřejnili na Instagramu mykidcanteatthis. A pro pobavení ostatních.

Známe to z vlastní zkušenosti a soucítíme s nimi. A co odmítají vaše děti?

VIDEO: Proč by děti moc neměly jíst kukuřičné lupínky

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku