Nic matku nebolí tolik, jako když vidí trpět svoje děti. Tohle video vás rozpláče

Nic matku nebolí tolik, jako když vidí děti trpět
VIDEO: Sharing is Caring
Sdílej na facebooku
30. října  2017 
 06:00

Máte připravený kapesník? Tohle video vás totiž dojme k slzám. Je věnováno všem maminkám. Protože jsou tak silné. A protože jen ony vědí, co je to skutečná bolest. A teď nemyslíme tu porodní. Ani bolest zad od věčného nošení dětí. Ani tu nesnesitelnou bolest, když si šlápnete na rozházené kostky. Nic totiž nebolí tolik, jako když trpí ony. Naše milované děti.

Být matkou není vůbec snadné, celých devět měsíců nosíte dítě v břiše, nespíte, pak se narodí a zase nespíte. A vlastně už spát nebudete, protože pak přijde strach a toho už se nezbavíte. A úplně nejhorší je ta bolest, bolest, když vaše děti trpí. Nebo když se s nimi musíte rozloučit, třeba jen na týden...

Všechny maminky na světě jsou statečné ženy. A zaslouží si úctu a obdiv. A právě proto vzniklo tohle video.

A ještě jeden vzkaz na závěr. Všechna ta bolest a utrpení stojí za to. Věřte nám!

 

 

 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku