Skutečné břicho tři týdny po porodu! Matka se nafotila, aby povzbudila ostatní

Krátce před porodem, tři týdny po něm
Foto: Kristen Sullivan/Instagram
Sdílej na facebooku
14. září  2017 
 06:16

Kristen Sullivan je štíhlá žena. Ale ani její břicho se po těhotenství a porodu nevrátilo hned do původní velikosti a navíc na něm zůstaly patrné stopy po tom, že byla těhotná. Narozdíl od mnoha celebrit, které se tváří, že za měsíc od chvíli, kdy porodily, jsou štíhle jako předtím, Kristen nafotila a zveřejnila, jak její břicho skutečně vypadá. 

Zapomeňte na to, že děláte nebo jste dělaly něco špatně, když se vaše břicho hned po porodu nedostalo do původní kondice. Nebo když se do něj nedostalo už nikdy, ačkoli jste se snažila. 

Jistě, existují ženy, které mají skutečně pár týdnů po porodu břicho jako by nikdy ani těhotné nebyly. Část za to vděčí genům, část - a s oblibou to tak dělají mnohé celebrity - nebezpečným dietám a těžké dřině s osobním trenérem, zatímco o dítě pečuje chůva. 

Nemůžete hned po porodu vypadat dokonale

O to více potěší, když nějaká matka řekne, že normální je něco úplně jiného. A nafotí své břicho tak, jako to udělala Američanka Kristen Sullivan - na Instagramu zveřejnila fotku svého břicha těsně před porodem a tři týdny po tom, co přivedla na svět syna Gavina. 

Matka dvou synů Kristen je štíhlá, přesto její břicho pár týdnů po porodu rozhodně ploché není, navíc jsou na něm vidět stopy po striích. "Není prostě možné, abyste tři týdny po porodu vypadala dokonale," komentovala svůj snímek s tím, že jí samotné trvalo čtyři dny, než našla odvahu fotky zveřejnit. Ale pak se rozhodla povzbudit ostatní ženy a udělala to. 

První setkání miminka s rodiči: Podívejte se na neuvěřitelné záběry!

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku