Skutečné břicho tři týdny po porodu! Matka se nafotila, aby povzbudila ostatní

Krátce před porodem, tři týdny po něm
Foto: Kristen Sullivan/Instagram
Sdílej na facebooku
14. září  2017 
 06:16

Kristen Sullivan je štíhlá žena. Ale ani její břicho se po těhotenství a porodu nevrátilo hned do původní velikosti a navíc na něm zůstaly patrné stopy po tom, že byla těhotná. Narozdíl od mnoha celebrit, které se tváří, že za měsíc od chvíli, kdy porodily, jsou štíhle jako předtím, Kristen nafotila a zveřejnila, jak její břicho skutečně vypadá. 

Zapomeňte na to, že děláte nebo jste dělaly něco špatně, když se vaše břicho hned po porodu nedostalo do původní kondice. Nebo když se do něj nedostalo už nikdy, ačkoli jste se snažila. 

Jistě, existují ženy, které mají skutečně pár týdnů po porodu břicho jako by nikdy ani těhotné nebyly. Část za to vděčí genům, část - a s oblibou to tak dělají mnohé celebrity - nebezpečným dietám a těžké dřině s osobním trenérem, zatímco o dítě pečuje chůva. 

Nemůžete hned po porodu vypadat dokonale

O to více potěší, když nějaká matka řekne, že normální je něco úplně jiného. A nafotí své břicho tak, jako to udělala Američanka Kristen Sullivan - na Instagramu zveřejnila fotku svého břicha těsně před porodem a tři týdny po tom, co přivedla na svět syna Gavina. 

Matka dvou synů Kristen je štíhlá, přesto její břicho pár týdnů po porodu rozhodně ploché není, navíc jsou na něm vidět stopy po striích. "Není prostě možné, abyste tři týdny po porodu vypadala dokonale," komentovala svůj snímek s tím, že jí samotné trvalo čtyři dny, než našla odvahu fotky zveřejnit. Ale pak se rozhodla povzbudit ostatní ženy a udělala to. 

První setkání miminka s rodiči: Podívejte se na neuvěřitelné záběry!

První setkání miminka s rodiči: Podívejte se na neuvěřitelné záběry! • VIDEO: 

Děti narozené v létě jsou celý život pozadu. Proč je lepší narodit se na podzim?

Děti narozené v létě jsou celý život pozadu. Proč je lepší narodit se na podzim?

Matky letních dětí to vědí už dlouho a vědci jim dávají za pravdu: Děti, které se narodily v létě, bývají po celý život znevýhodněné. A nejde jen o…celý článek

20 věcí, na které se ptejte dětí, když přijdou ze školy

20 věcí, na které se ptejte dětí, když přijdou ze školy

Jaká je první otázka, kterou položíte svému dítěti, když se vrátí ze školy? Jestli je to obligátní "jak to dnes šlo?", jen těžko můžete očekávat jinou…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku