Ošklivá matka, hezká dcera? Nejhloupější mýty o těhotenství

Foto: iStock
Sdílej na facebooku
28. července  2017 
 06:00

Kluk, nebo holka? Narodí se vlasatý, nebo plešatý? Bude to drobek, nebo cvalík? To všechno se údajně dá zjistit i bez ultrazvuku. Vybraly jsme ty nejzajímavější pověry týkající se těhotenství. Má smysl jim věřit, nebo ne? 

Vlastně bychom vám rády řekly, že všechna následující tvrzení jsou nesmyslná a že jim nemáte věřit. Protože jak by asi tak mohlo souviset pohlaví dítěte s tvarem těhotenského břicha? Ale jako na potvoru známe ve svém okolí někoho, na koho tahle nebo jiná těhotenská pověra sedí, a tak jim věří, a ještě je šíří do blízkého i dalekého okolí. 

GALERIE: Podívejte se na nejčastější těhotenské pověry vztahující se ke tvaru břicha a podobně. Věříte jim? 

Podívejte se na krásu prvních setkání:

První setkání miminka s rodiči: Podívejte se na neuvěřitelné záběry! • VIDEO: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: mab

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy