Jak se na svátky připravují děti Ivanky Trump, Victorie Beckham a dalších?

V rodině Ivanky Trump se slaví i chanuka
Foto: Instagram
Sdílej na facebooku
22. prosince  2017 
 06:00

Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím v roce, na které se všichni těšíme. Každá maminka na světě se pro své děti snaží kouzlo Vánoc udělat ještě kouzelnější a ze všech sil usiluje o rozzářené hvězdičky v dětských očích. Pojďte se s námi podívat, jak čekání na Ježíška krátí svým dětem celebrity, třeba vás něčím inspirují.

Zaměstnat naše ratolesti je někdy velký oříšek, natož je zabavit v období Vánoc, kdy netrpělivě čekají na dárky, které najdou brzy pod stromečkem. Doma by nám z nich za chvíli praskla hlava, proto je lepší se s nimi jít trošku vyvětrat. Vynalézavé jsou i maminky, jako je herečka Olivia Wilde. Ta své děti vzala ohřát k moři, a tráví tak vánoční shon v klidu a teple. 

Jennifer Lopez, Jessica Alba i Jennifer Garner jsou maminky, které se toho nebojí a zapojují své děti do běžných aktivit. Jejich děti pomáhají vybírat vánoční stromek nebo své rodiče doprovází na vánoční párty. Zajímavou aktivitu vyzkoušela Ivanka Trump. Ze svých krásných červených šatů zkusila udělat iglú, kam se děti schovávaly a kde řádily.

Je nespočet možností, jak trávit sváteční čas Vánoc se svými dětmi. Někdy postačí jíst cukroví a koukat se společně na pohádky. Důležité je, aby to byly chvíle nezapomenutelné a pro vás příjemné.

Sdílej na facebooku
Autor: Adéla Ondroušková

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku