20 věcí, které člověku dojdou, až když má děti | Supermámy

20 věcí, které člověku dojdou, až když má děti

Tohle byste si měla uvědomit. Ale ono to člověka stejně neodradí.
Foto: iStock
Sdílej na facebooku
24. října  2017 
 06:00

Uvěřili jste reklamám na plenky a podobné propriety, které naznačují, že mateřství je něco jako ráj na zemi, a teď se divíte? Chápeme to, podobné propady známe v redakci taky. Většinou to nejsou žádná dramata, jen takové malé krize, které se naštěstí dají překonat. Ale pro jistotu, tady jsme je sepsali. 

Než jste přivedla na svět dítě, patrně jste měla spoustu více či méně příjemných povinností a spoustu dalších zájmů a zálib. Se všemi jste mohla víceméně kdykoli praštit, odsouvat je či se jim prostě nevěnovat. S dětmi to nejde. Všechny radosti i starosti s nimi jsou napořád. 

Tady jsme vám je sepsali, kdybyste si snad nějaké nemohla vybavit. Podívejte se na ně do do naší galerie. Napadlo vás někdy třeba to, že pokud má někdo děti s velkým věkovým odstupem, stráví péčí o ně až několik desítek let? 

 

Děti si velice často dělají, co chtějí, aniž by se vás zeptaly. Jak ostatně vidíte ve videu.

Holčička pomazala bratra burákovým máslem. • VIDEO: 

Proč nechci, aby mé dítě chodilo do Montessori školy: Zkušenost učitelky

Proč nechci, aby mé dítě chodilo do Montessori školy: Zkušenost učitelky

Montessori je móda, Montessori je trend, Montessori je prostě cool. Rodiče přihlašují děti do Montessori školek, pořizují jim Montessori hračky a vůbec…celý článek

Školní retro: 15 věcí, které jste nejspíše do školy nosili taky

Školní retro: 15 věcí, které jste nejspíše do školy nosili taky

Pamatujete na náladu z doby, kdy jste sam chodili do školy? Připomeňte si ji i díky fotkám retro školních pomůcek. Zatímco dnešní děti nosí do školy…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Děti, které necvičí, budou celý život ty nešikovné! Jak často by…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku