Drsný vzkaz naštvané matky! Zrušila oslavu, lidé se smáli synovu jménu

Foto: istock
Sdílej na facebooku
18. prosince  2018 
 06:00

Jedna budoucí kalifornská matka zrušila oslavu pořádanou k nadcházejícímu narození miminka a poslala rozhořčený vzkaz svým nejbližším! Proč? Zesměšnili a odsoudili jméno, které zvolila pro své dítě!

Znechucená nastávající maminka v návalu emocí zrušila plánovanou oslavu (tzv. babyshower neboli těhotenský večírek, kdy příbuzní a přátelé přinášejí dárky pro nenarozené miminko) a na facebooku zveřejnila naštvaný vzkaz všem, kteří se pohoršovali nebo vysmívali jménu, které plánuje dát svému potomkovi.

Nikdo z rodiny ani kamarádů nedokáže totiž pochopit, že svého budoucího syna hodlá pojmenovat Squire Sebastian Senator.

Ve velmi ostrém příspěvku na facebooku si rozzlobená těhotná žena nebrala servítky a celou svou rodinu poslala, kulantně řečeno, do míst, kam i císař pán chodil pěšky. Všem pozvaným hostům vzkázala, že oslava se ruší a všichni, kteří nešetřili urážlivými slovy a neprojevili vstřícný přístup, nebudou mít dovoleno být v budoucnu součástí života jejího dítěte.

Mohou si za to prý sami, jelikož se tak necitlivě a neuctivě vyjadřovali o ještě nenarozeném miminku. Zde máte její „otevřenou zpověď,“ která již byla z facebookového profilu vymazána, v plném znění:

Jediná věc, kterou od vás dítě doopravdy potřebuje: Jak mu ji dopřát?

Jediná věc, kterou od vás dítě doopravdy potřebuje: Jak mu ji dopřát?

Asi tušíte, že nepůjde o novou blikající hračku s mnoha funkcemi ani o zážitkovou cestu kolem světa. Co tedy děti, včetně toho vašeho, doopravdy chtějí…celý článek

Vážení,

mám pro vás jedno důležité oznámení. I když je to pro mě hodně bolestné, musím vám sdělit, že ruším svou těhotenskou oslavu. Pokud jste byli pozváni do mé „uzavřené“ skupiny, kde mě snad již nebude nikdo soudit a kritizovat, brzy se vám ozvu. Proč to všechno dělám? Protože většina z vás mluvila doslova hnusně o mém nenarozeném dítěti. Jak můžete odsuzovat a hanět někoho, kdo ještě ani není na světě? Co to s vámi sakra je? Abych to řekla zcela upřímně, moje rodina a mnozí přátelé se ke mně chovají jako totální svině. Pomlouvají moje dítě! Ne, nejsem blázen ani duševně nemocná. Ani jsem nebyla opilá, když jsem se rozhodovala, jak pojmenuji svého syna! Bude se jmenovat Squire Sebastian Senator. A to je ten kámen úrazu. Nikdo po mě nemůže chtít ani mě nutit, abych to změnila. Toto je jméno, které mu chci dát. A ne, není to jeho celé jméno, pouze křestní. A tak to také bude. Nedovolím, aby mu někdo říkal přezdívkou, chci aby na něj všichni volali jeho celým jménem!

Proč pojmenovat dítě nudně a obyčejně?

Nikdy by mě nenapadlo, že dokáže být moje rodina tak zlá a krutá. Pocházím z rodu silných osobností, podle rodokmenu vím, že mými předky byla celá řada šlechticů, velkostatkářů, politiků a dalších vůdčích osobností. Mezi příbuznými máme také senátora. Proto pro mě toto, pravda revoluční, jméno představuje spojení síly, moci, energie, bohatství a úspěchu. Proč pojmenovat dítě nudně a obyčejně, třeba Brian, Sam, Nick, Michael, Julie nebo Bella, když mu mohu dopřát něco skutečně zvláštního?

Squire Sebastian Senator bude žít nabitý, plnohodnotný a zdravý život. A nic na tom nezmění fakt, že jeho jméno je hodně originální. Je mimořádné! I on bude mimořádný! A falešní přátelé a netolerantní příbuzní, jděte do háje! Nebudete součástí jeho života a je to tak proto, že jste měli zbytečnou potřebu ho odsuzovat ještě dříve, než spatřil světlo světa!

Jak se jmenuje vaše dítě? Vyberte dobře, může to mít vliv na jeho osobnost i chování

Jak se jmenuje vaše dítě? Vyberte dobře, může to mít vliv na jeho osobnost i chování

Výběr křestního jména bývá původcem hádek a konfliktů. Ne vždy se totiž představy otce a matky sejdou. A někdy do výběru mluví i prarodiče. Proč se…celý článek

Manažer, popelář, herečka nebo lékařka? Jméno ovlivňuje, co z dítěte bude, tvrdí vědci

Manažer, popelář, herečka nebo lékařka? Jméno ovlivňuje, co z dítěte bude, tvrdí vědci

Jméno, jaké pro potomka vyberete, poměrně hodně ovlivní to, jak si časem povede mezi vrstevníky a dále v životě. Není v tom žádná magie, rozhoduje…celý článek

Vybíráte jméno pro dítě? Pozor, může mu ublížit na celý život!

Vybíráte jméno pro dítě? Pozor, může mu ublížit na celý život!

Všichni rodiče si rádi myslí, že jejich dítě je to nejroztomilejší, nejchytřejší, nejrychlejší, nejzajímavější, prostě nej. A ještě jeden jev tu je,…celý článek

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: Simona Procházková

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku