Má pět dětí, čeká šesté! A stále má skvělou postavu. Jak to dělá?

Jessica Ralston (34) z Kalifornie je důkazem toho, že i zaneprázdněná matka pěti dětí si může bez chození do posilovny pořídit vypracovanou postavu plnou svalů.
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
2. ledna  2019 
 06:00

Jessica Ralston (34) z Kalifornie má pět vcelku malých dětí – jednoho syna a čtyři dcery, včetně jednoho páru dvojčat. Ale rozhodně u ní neplatí, že co dítě, to pár kilo navrch. Několikanásobná matka vypadá skvěle i teď, když čeká šesté dítě. Jak to? Nedokáže žít bez cvičení. A vlastně necvičí zdaleka jen kvůli postavě. 

Aby bylo jasno, Jessica Ralston za svou postavu nevděčí tomu, že by týdně trávila mnoho hodin v posilovnách, protože tolik času vážně nemá. Cvičí doma, ale pravda je, že tomu věnuje prakticky každou volnou chvilku. Výsledkem je vypracovaná pevná postava plná svalů. 

Tahle žena je v 6. měsíci, ale má naprosto ploché břicho. Je to normální?

Tahle žena je v 6. měsíci, ale má naprosto ploché břicho. Je to normální?

Modelka Sarah Stage je podruhé těhotná a rodit bude za necelé tři měsíce. Její fotografie, které uveřejňuje na sociálních sítích, vyvolávají doslova…celý článek

O svém cvičení Jessica píše na facebookové stránce Messy Jessy Fitness. Momentálně čeká šesté dítě – dceru – a přiznává, že tohle těhotenství je pro ni náročnější, než byla ta předchozí. Snáší ho hůře, je vyčerpanější a jiný stav je pro ni těžší i po psychické stránce, protože před rokem a něco potratila. 

Přesto cvičí, a jak přiznává, vlastně by bez téhle námahy bylo všechno ještě obtížnější. Její velkou výhodou je, že se ke cvičení dokáže přinutit třeba v deset večer, ačkoli je zralá spíše na to, aby si lehla s miskou zmrzliny před nějaký seriál. Protože toho má po celém dni s dětmi a rostoucím břichem plné zuby. "Je neuvěřitelné, jak moc může člověka nakopnout pouhých dvacet minut pohybu – díky vyplaveným endorfinům se najednou nic nezdá tak hrozné," říká.  

Podívejte se na video další matky, která naplno cvičila i v době, kdy čekala dítě. Modelka Sarah Stage v 7. měsíci těhotenství:

Modelka Sarah Stage ukazuje, jak cvičí v 7. měsíci těhoenství • VIDEO: 

Z kterých mužů jsou nejlepší tátové? Jsou to tihle a takové hledejte!

Z kterých mužů jsou nejlepší tátové? Jsou to tihle a takové hledejte!

Má váš partner následující osobnostní rysy? Pak poděkujte těm nahoře, protože z něj pravděpodobně bude ten nejlepší táta pod sluncem. Být dobrým otcem…celý článek

Máma tří dětí překonala závislost na jídle a zhubla o 45 kilo. Tohle jí pomohlo!

Máma tří dětí překonala závislost na jídle a zhubla o 45 kilo. Tohle jí pomohlo!

Sarah Nicole byla ještě nedávno přesvědčená, že problémy s hubnutím nikdy nebude muset řešit. Se svou postavou, která nebyla ani příliš štíhlá, ani…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku