Má pět dětí, čeká šesté! A stále má skvělou postavu. Jak to dělá?

Jessica Ralston (34) z Kalifornie je důkazem toho, že i zaneprázdněná matka pěti dětí si může bez chození do posilovny pořídit vypracovanou postavu plnou svalů.
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
2. ledna  2019 
 06:00

Jessica Ralston (34) z Kalifornie má pět vcelku malých dětí – jednoho syna a čtyři dcery, včetně jednoho páru dvojčat. Ale rozhodně u ní neplatí, že co dítě, to pár kilo navrch. Několikanásobná matka vypadá skvěle i teď, když čeká šesté dítě. Jak to? Nedokáže žít bez cvičení. A vlastně necvičí zdaleka jen kvůli postavě. 

Aby bylo jasno, Jessica Ralston za svou postavu nevděčí tomu, že by týdně trávila mnoho hodin v posilovnách, protože tolik času vážně nemá. Cvičí doma, ale pravda je, že tomu věnuje prakticky každou volnou chvilku. Výsledkem je vypracovaná pevná postava plná svalů. 

O svém cvičení Jessica píše na facebookové stránce Messy Jessy Fitness. Momentálně čeká šesté dítě – dceru – a přiznává, že tohle těhotenství je pro ni náročnější, než byla ta předchozí. Snáší ho hůře, je vyčerpanější a jiný stav je pro ni těžší i po psychické stránce, protože před rokem a něco potratila. 

Přesto cvičí, a jak přiznává, vlastně by bez téhle námahy bylo všechno ještě obtížnější. Její velkou výhodou je, že se ke cvičení dokáže přinutit třeba v deset večer, ačkoli je zralá spíše na to, aby si lehla s miskou zmrzliny před nějaký seriál. Protože toho má po celém dni s dětmi a rostoucím břichem plné zuby. "Je neuvěřitelné, jak moc může člověka nakopnout pouhých dvacet minut pohybu – díky vyplaveným endorfinům se najednou nic nezdá tak hrozné," říká.  

Podívejte se na video další matky, která naplno cvičila i v době, kdy čekala dítě. Modelka Sarah Stage v 7. měsíci těhotenství:

Modelka Sarah Stage ukazuje, jak cvičí v 7. měsíci těhoenství • VIDEO: 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku