Fotografka ukazuje tělo žen po porodu! V módních časopisech je neuvidíte!

Foto: BPŽ/Facebook/JadeBeallPhotography
Sdílej na facebooku
16. února  2019 
 06:00

Ženské tělo prochází v těhotenství mnoha změnami, a i když nám časopisy představují nejrůznější celebrity, které hned po porodu vypadají naprosto dokonale, realita je obvykle trochu jiná. Photoshop snadno a rychle odstraní strie, uvolněnou kůži či pokleslá prsa. Ne že by snad nemohla existovat žena, která vypadá i po porodu tří dětí skvěle. Většina z nás ale vypadá nefiltrovaně spíše jako tyhle ženy na fotkách fotografky Jade Beall.

Proč by nedokonalosti ženského těla po porodu nemohly vypadat krásně? Jade Beall se věnuje fotografování žen a hledá v nich skutečnou krásu, která vyvěrá z nitra. Ona sama je hrdá matka a proslulá fotografka specializující se na pravdivý obraz ženského těla. Vedle těhotných žen či žen po porodu zvěčňuje i staré ženy, které podle ní mají zvláštní kouzlo.

Nedávno nafotila sérii a nazvala ji Projekt krásného těla. Její fotografie získaly světovou pozornost i díky tomu, že jimi vyjadřuje ženské sebevědomí. Tisíce dalších žen inspirovala k tomu, aby uctívaly svou skutečnou krásu takovou, jaká skutečně je – bez příkras. „Jsem tady, abych vás podpořila. Abych ocenila vaši autentickou krásu.“

 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy