Fotografka ukazuje tělo žen po porodu! V módních časopisech je neuvidíte! | Supermámy

Fotografka ukazuje tělo žen po porodu! V módních časopisech je neuvidíte!

Foto: BPŽ/Facebook/JadeBeallPhotography
Sdílej na facebooku
16. února  2019 
 06:00

Ženské tělo prochází v těhotenství mnoha změnami, a i když nám časopisy představují nejrůznější celebrity, které hned po porodu vypadají naprosto dokonale, realita je obvykle trochu jiná. Photoshop snadno a rychle odstraní strie, uvolněnou kůži či pokleslá prsa. Ne že by snad nemohla existovat žena, která vypadá i po porodu tří dětí skvěle. Většina z nás ale vypadá nefiltrovaně spíše jako tyhle ženy na fotkách fotografky Jade Beall.

Proč by nedokonalosti ženského těla po porodu nemohly vypadat krásně? Jade Beall se věnuje fotografování žen a hledá v nich skutečnou krásu, která vyvěrá z nitra. Ona sama je hrdá matka a proslulá fotografka specializující se na pravdivý obraz ženského těla. Vedle těhotných žen či žen po porodu zvěčňuje i staré ženy, které podle ní mají zvláštní kouzlo.

Nedávno nafotila sérii a nazvala ji Projekt krásného těla. Její fotografie získaly světovou pozornost i díky tomu, že jimi vyjadřuje ženské sebevědomí. Tisíce dalších žen inspirovala k tomu, aby uctívaly svou skutečnou krásu takovou, jaká skutečně je – bez příkras. „Jsem tady, abych vás podpořila. Abych ocenila vaši autentickou krásu.“

 

 

Čerstvá babička: 10 věcí, které vás mohou hodně překvapit

Čerstvá babička: 10 věcí, které vás mohou hodně překvapit

Nová etapa života, další radosti, ale i strachy a možná taky trocha sebeovládání. Na to by se měla připravit každá žena, která se poprvé stane babičkou.…celý článek

Slavní tátové, kteří vychovávali své děti sami! A zvládli to stejně dobře jako mámy

Slavní tátové, kteří vychovávali své děti sami! A zvládli to stejně dobře jako mámy

Všude kolem nás je spousta matek samoživitelek, které jsou na výchovu dětí samy. Otců, kteří zůstávají na výchovu dětí sami, je mnohem méně. Přesto…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Doktorky v bikinách, křivák Klaus a…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku