Vendula Pizingerová není sama! Tyhle slavné matky mají taky dítě po čtyřicítce

Tyhle ženy se toho nebojí
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
6. května  2020 
 06:00

Ředitelka nadace Kapka naděje a vdova po hudebním skladateli Karlu Svobodovi prozradila, že se svým manželem Pepou čeká společného potomka. Otěhotnět se jí podařilo ve 48 letech a na miminko se celá rodina moc těší. Kdo se ještě dočkal vytouženého potomka v pozdním věku?

Vendula Pizingerová není jediná slavná Češka, která momentálně čeká dítě a která je v očích lékařů takříkajíc starou rodičkou. Někdejší modelce Aleně Šeredové, která se v Itálii proslavila jako moderátorka, je dvaačtyřicet. Třetího potomka čeká se svým partnerem  Alessandrem Nasim, starším synům je deset a dvanáct. 

Nebo třeba Jaroslava Pokorná Jermanová. Politička a středočeská hejtmanka se stala podruhé matkou loni ve svých 48 letech, holčička dostala jméno Ema.

Mezi slavné pozdní maminky patří třeba zpěvačka Bára Basiková (57), která vedle osmadvacetiletých dvojčat má i třináctiletého syna Theodora. Porodila ho právě tehdy, když jí bylo čtyřicet čtyři. Jeho otcem je hudebník Petr Polák, který je o šestnáct let mladší než známá zpěvačka. 

Také Dana Bérová, bývalá ministryně informatiky, dnes IT konzultantka, porodila svého mladšího syna Davida ve 44 letech.

Na vlastní kůži: 10 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a ve 40

Na vlastní kůži: 10 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a ve 40

Taky stále dokola čtete, jak si starší matky z řad celebrit své mateřství pochvalují, jak je děti donekonečna nabíjejí energií a jak je to celé bez…celý článek

Další známou starší maminkou je Veronika Žilková (58). Ve svých 45 letech porodila syna Melichara, ten ale v půlroce zemřel na vrozenou vadu bránice. Dcera Kordula (12) se jí narodila také po čtyřicítce.

Také Ilona Csáková (49) si na děti počkala a stala se maminkou až po čtyřicítce. Má dva syny: Daniela a Dominika. Mateřství si velice užívá. Stejně jako čtyřnásobná matka Sára Saudková (53). Její čtvrtý syn Oskar se jí narodil, když jí bylo čtyřicet pět let. Ještě má Jana, Samuela a Sáru. 

Spousta starších slavných matek je také mezi zahraničními hvězdami – zvláště velkou pozornost vzbudila herečka Brigitte Nielsen, která svou dceru Frídu porodila, když jí bylo čtyřiapadesát. Věkový rozdíl mezi jejími dětmi tak činí 33 let. 

Potomci Dejdara, Laurinové, Hůlky či Geislerové: Komu jsou nápadně podobní?

Potomci Dejdara, Laurinové, Hůlky či Geislerové: Komu jsou nápadně podobní?

Zatímco některé celebrity své potomky veřejně v podstatě neukazují – proslulý tím byl například Janek Ledecký, samozřejmě do doby, než se jeho děti…celý článek

Jitka Čvančarová vyvezla syna Theodora Christiana. Jak se jmenují děti českých celebrit?

Jitka Čvančarová vyvezla syna Theodora Christiana. Jak se jmenují děti českých celebrit?

Babyboom mezi tuzemskými celebritami pokračuje. A jako by se předháněly nejen v plození dětí, ale i v originalitě jmen, jaká jim dávají. Některá už…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: Simona Procházková

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku