Čtyřčlenná rodina v prosinci vyrazila na výlet, zatím se nevrátili

Rachel Bradbury (33) a Ali Gordon (28) v prosinci vyrazili za dvěma dětmi na výlet a zatím stále cestují
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
17. června  2018 
 09:41

Obdivujete lidi, kteří se dokázali vzdát každodenní rutiny a vyrazili třeba na roční cestu kolem světa? Nebo aspoň na pár týdnů někam poblíž? Příběh manželů Rachel a Aliho ukazuje, že to není zase také těžké. My jim rozhodně fandíme. 

Tihle manželé z britského Chilcomptonu měli roční příjem kolem 60 000 tisíc liber a každý měsíc utratili přes tři tisíce na nutných výdajích. Od prosince loňského roku už to neplatí. 

Tehdy se Rachel Bradbury (33) a Ali Gordon (28) sbalili dvě děti, vzdali se své práce, pronajali dům a od té doby cestují i s potomky po Evropě v upravené dodávce. Dosud procestovali Portugalsko, Španělsko, Francii a Itálii. A vracet se zatím nehodlají. Momentálně je i se synem Archerem (2) a dcerou Lily (4) můžete potkat někde kolem Říma. 

Obří mamut, skvělá dětská hřiště, programy pro děti a klid pro rodiče navrch

Obří mamut, skvělá dětská hřiště, programy pro děti a klid pro rodiče navrch

Máme dvě malé dětí a občas si od nich vážně potřebujeme odpočinout. I proto vypadal nápad vydat se do resortu zaměřeného právě na děti trochu jako…celý článek

Teď měsíčně utratí v průměru jen něco přes 700 liber  - svou vilu se třemi ložnicemi pronajali za 700 měsíčně, zbytek si vydělají příležitostnými pracemi. "Všechno to začalo tím, že se nám zalíbila myšlenka pořídit si obytné auto na běžné dovolené," říká Rachel. Auto měli asi tři roky, al stále to nebylo ono. 

Před pár lety koupili vesnický dům, upravovali ho a zařizovali, ale když bylo hotovo, přepadla je trochu nuda. A došlo jim, že dokud jsou děti malé, mohou s nimi v podstatě bez omezení cestovat. Zhruba před rokem, v červnu, se rozhodli, že už mají dost každodenního stereotypu, půl roku na to vyrazili.

Takhle se změnili: před tím a po tom, co měli děti. Nelekněte se!

Takhle se změnili: před tím a po tom, co měli děti. Nelekněte se!

Některé věci vás změní navždy. Tou největší změnou v životě jsou děti. S příchodem potomků se totiž vše obrátí vzhůru nohama. Večírky? Vyspávání o…celý článek

Co nikdy nezakazovat dítěti, kterému jsou dva nebo tři roky?

Co nikdy nezakazovat dítěti, kterému jsou dva nebo tři roky?

Aby se děti mohly správně rozvíjet, potřebují taky, abyste jim jako rodiče dopřáli aspoň trochu nezávislosti a nechali je dělat to, co chtějí. Je to…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku