Má princ George příjmení? 50 faktů, které možná nevíte o královské rodině

Jak budou říkat princi Georgovi ve škole? Má vůbec nějaké příjmení? Dozvíte se v naší galerii.
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
14. října  2017 
 06:00

Když Kate s Williamem oznámili, že čekají třetí dítě, celý svět měl obrovskou radost. Věděli jste ale, že tím vlastně porušili tradici? Posledních 58 let se rodily v královské rodině jen děti dvě. Naposledy měla čtyři potomky královna Alžběta II., tři syny a dceru. Tady je dalších 50 faktů o královské rodině, o kterých jste možná neměli ani tušení. 

Porody doma, kojení, chůvy, prarodiče nekrálovského původu, oblečení... Všechny tyto věci podléhají v královské rodině přísným pravidlům. 

Mají členové královské rodiny nějaké příjmení? Pokud ano, jaké? Jak třeba říkají princi Georgeovi ve škole? Všechno se dozvíte v následující GALERII, kterou sestavil server Goodhousekeeping.com. 

Schválně – kolik faktů jste vůbec netušili? Podívejte se do GALERIE

Princezna Charlotte už toho má dost! Vztek malé holčičky na letišti:

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku