Jak si užívají volna děti Angeliny Jolie, Julie Roberts a dalších celebrit? | Supermámy

Jak si užívají volna děti Angeliny Jolie, Julie Roberts a dalších celebrit?

Topmodelka Heidi Klum strávila Den matek s dětmi v Disneylandu
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
27. května  2017 
 06:00

Slavné herečky a zpěvačky jsou mámy jako každé jiné. I když často nechtějí své děti vystavovat objektivům, přesto je berou na pláž, do parku nebo třeba na festival. A jak je vidět, ani jejich děti nejsou žádní svatoušci - umí zlobit, dovádět a vztekat se. Kam vyrazily známé osobnosti s dětmi a jak jim to jako rodině sluší? Podívejte se na fotky
v galerii.

Být dcerou či synem slavné osobnosti není lehké. Fotografové vás mají neustále na mušce. A někdy je to pěkně otravné, jak je vidět z některých fotografií.

Třeba herečka Julia Roberts chtěla jít v klidu na procházku se svými dětmi, místo toho se musela schovávat před všudypřítomnými fotografy. Venku sice pršelo, ale nepromokavá bunda s kapucou jí nejspíš slouží i k zakrytí tváře. 

Pamatujete? Julia Roberts ve své snad nejslavnější roli

Podívejte se na trailer ke kultovnímu filmu Pretty Woman • VIDEO: 


Na procházce s dětmi také načapali Angelinu Jolie, která je sice úspěšná režisérka
a jedna z nejkrásnějších hereček světa, ale pokud jde o její děti, je máma jako každá jiná. Se svými potomky a pejskem trávila slunečný den v Malibu.

Jak rostou děti českých celebrit? Podívejte se do galerie

Jiné celebrity zase vyrazily s rodinou do kostela, například herecký pár Jennifer Garner a Ben Affleck nebo zpěvačka Gwen Stefani se svými třemi syny. Manželka Justina Timberlakea, herečka Jessica Biel, bojovala se vzteklým synem Silasem.

Zkrátka i celebrity mají radosti i starosti úplně běžných rodin.

Všechny tyto slavné ženy rodily po čtyřicítce. Jak jim to s dětmi sluší?

Všechny tyto slavné ženy rodily po čtyřicítce. Jak jim to s dětmi sluší?

To, že mají ženy dítě po čtyřicítce, leckdy i první, není v dnešní době nic neobvyklého. I my máme v redakci mnoho supermatek, které se rozhodly pro…celý článek

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Zatímco některé celebrity se snaží, aby se jejich děti před objektivy moc neobjevovaly, jiné je prezentují jako nedílnou součást svého života a běžně…celý článek
Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku