David Beckham políbil dceru na rty. Je to strašidelné, dozvěděl se!

Slavný fotbalista políbil koncem listopadu sedmiletou dceru Harper na kluzišti na rty
Foto: Instagram
Sdílej na facebooku
7. prosince  2018 
 10:54

Slavný fotbalista políbil koncem listopadu sedmiletou dceru Harper na kluzišti na rty. Nebylo to poprvé, co to on nebo jeho žena udělali, a nebylo to poprvé, co to vzbudilo rozruch. Přitom na tom snad není nic divného. 

Už loni se na Instagramu Davida Beckhama objevila podobná fotka – v létě 2017 zveřejnil snímek z dovolené v Tanzanii, kde Harper rodičovsky políbil na rty. Pod snímkem se objevily tisíce komentářů včetně těch, které byly kritické tak, až to zarazilo. 

Podobných reakcí se dočkala i jeho žena Victoria, když v půlce července 2016 zveřejnila fotku, na které v bazénu líbá Harper rovněž  na rty – na jejím Instagramu se tehdy objevila spolu s přáním k holčiččiným pátým narozeninám.

Zvláště hlasitým kritikem se tentokrát stal britský televizní žurnalista Piers Morgan, který polibek otce dceři označil rovnou za "strašidelný". Nám na tom nepřijde nic špatného, naopak – i když je samozřejmě každého věc, jaké fotky svých dětí dává na web. Ale polibek na rty vlastnímu dítěti? Proč ne!

Jitka Čvančarová vyvezla syna Theodora Christiana. Jak se jmenují děti českých celebrit?

Jitka Čvančarová vyvezla syna Theodora Christiana. Jak se jmenují děti českých celebrit?

Babyboom mezi tuzemskými celebritami pokračuje. A jako by se předháněly nejen v plození dětí, ale i v originalitě jmen, jaká jim dávají. Některá už…celý článek

Bára Nesvadbová: Dcera měla pokojíček růžový i černý, teď jí na stěnách visí Lolita

Bára Nesvadbová: Dcera měla pokojíček růžový i černý, teď jí na stěnách visí Lolita

Patnáctiletá Bibiana bydlí se svou matkou Bárou Nesvadbovou ve velkém domě za Prahou. V něm má pokojíček, který dívka už roky ladí podle svého. Nebojí…celý článek


Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku