Karel Janeček ukázal všechny děti. Jak slavili Vánoce slavní rodiče?

Děti Karla Janečka z různých vztahů
Foto: Facebook
Sdílej na facebooku
26. prosince  2018 
 10:00

Letos jsme se bohužel nedočkali tradičních vánočních fotek královských dětí, protože jejich rodiče Kate a William se na vánoční mši vydali bez potomků. Ale mnozí jiní se s dětmi právě v době svátků pochlubili. Schválně se podívejte! 

Atypické Vánoce své rozvětvené rodině dopřál miliardář Karel Janeček, který se momentálně rozvádí se svou ženou Mariem. "Čtyři noci jsme strávili se sedmiměsíční Isabelkou a milovanou Lilií daleko v poušti. Byli jsme se dvěma beduíny, jen s prostým vybavením a velbloudy. Tento náš čas plný klidu a ticha nám přinesl další novou hloubku a inspiraci do našeho již krásného vztahu. Pátou noc jsme pak v pouštním kempu prožili tradiční berberskou oslavu na poctu naší lásky," napsal na Facebooku. 

Poté se rodina přesunula do Čech, takže přímo z Vánoc Janeček na Facebook postoval fotky s tradičním vánočním stromečkem, u kterého se sešlo dětí více. "Ať jsou naše děti šťastné. Přeji všem krásné a magické Vánoce," napsal k fotkám, na kterých jsou i jeho dcery Amálie a Viktorie. Jejich matkou je jeho první žena Michaela. Nechyběli ani syn Karel Yanis, kterého má právě s Mariem, a malá Isabela, naopak na snímcích není starší Liliin syn. 

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Domluvit se s batolaty a předškoláky do nějakých tří pěti let je někdy těžké. Existuje přitom celkem jednoduchý trik, který to může hodně usnadnit.…celý článek

Další úspěšný muž Michal Horáček dal na Facebook vánoční snímek se svou dcerou Julií u vánočního stromku – letošní fotku s osmiletou holčičkou doplnil snímky ze všech minulých Vánoc. Zatímco holčička roste, Horáčkův červený svetr zůstává. 

„Také hezké a klidné Vánoce. Lásku všem,“ napsala na sociální síť Agáta a ukázala svou rodinku v celé kráse, nejen manžela Jakuba Prachaře (35), ale i syna Kryšpína (7) a dcerku Miu (1). Té ovšem jako obvykle zakrývala obličej a hned tušila, že se to některým rýpalům nebude líbit. „Komentáře, proč ji neukážu, si můžete rovnou odpustit. Spíš ještě, proč nemá čepici,“ vtipkovala u snímku z vánočních trhů. Později připojila i snímek od stromečku, ovšem jen s dětmi. Prachař, který asi stál za objektivem, chybí.

Vánoční svátky vždy prožívá také představitelka Kleopatry či Evity. Oslavila je tedy nejen s partnerem Tomášem Hornou (38) a jejich synky Tadeášem (3) a maličkým Matoušem, který přišel na svět letos 10. listopadu, ale i s dalšími příbuznými. „Krásné svátky všem," popřála Absolonová příznivcům.

Holka, co je láska

Vánoce se zřejmě vydařily i v rodině známého zpěváka a trojnásobného otce Kluse. „Ježíšek je laskav. Mám, co jsem chtěl. Triko, čepici, Tatíčka Masaryka, lampičku na čtení a hlavně holku, co je láska,“ vzdal Klus poklonu své manželce Tamaře (30).

Svátky ve znamení rodinné idylky. Tak to vypadalo u někdejší moderátorky Snídaně s Novou. „Přejeme vám všem, abyste se měli rádi, byli na sebe hodní, obdarovávali se, sdíleli dobré i špatné, a to nejen ve vánoční čas, ale po celý rok,“ přála Mašlíková na Instagramu u fotky, na níž pózují s manželem Andrém Reindersem (37) a synem Andreaskem (1,5).

Rodičovský trik, který se princ Harry naučil od svého bratra! Takhle funguje

Rodičovský trik, který se princ Harry naučil od svého bratra! Takhle funguje

Čím menší dítě, tím těžší domluva. Platí to o všech dětech na světě, včetně těch královských. Naštěstí existují triky, které na ně platí, přinejmenším…celý článek

Právě kvůli němu se tentokrát rozhodli slavit trochu jinak než normálně. „Každý rok jsme měli velký stromek, ale letos kvůli bezpečnosti Andreaska jsem koupila raději jen malý stromeček v květináči. Sice se pod něj nevejdou dárky, ale neopadává, dům provoní jako ten velký a po svátcích ho nevyhodíme, ale půjde pěkně na zahradu.“

Sama na Vánoce rozhodně nebyla ani Česká Miss 2008, i když má za sebou letos rozchod s rybářem Jakubem Vágnerem (37). Odjela totiž za rodinou do Strážnice na Moravě. „Taková ta klasická rodinná fotka u stromečku,“ smála se početnému klanu a vtipkovala, že jsou jako Hujerovi ze slavné komedie Marečku, podejte mi pero! Navíc příští rok jich bude ještě o jednoho víc, jelikož Eliščina sestra je těhotná. Bučková jí proto hladila bříško a jistě by si přála, aby se podobně poštěstilo i jí.

Rozsvíceným stromkem se pochlubila i moderátorka Něrgešová, která má za sebou krach manželství s novinářem Jaroslavem Pleslem (45). Dělala ale vše pro to, aby změnu jejich potomci Adam (9) a Meda (2) nepocítili. „Děti mají ježíškovou horečku. Ale Ježíšek jde teprve teď balit. Krásné a klidné Vánoce vám přeji,“ napsala Laďka a dodala, jak letos Vánoce vyřešila: „Litr červenýho a tuna balicího papíru to jistí!“

Jitka Čvančarová vyvezla syna Theodora Christiana. Jak se jmenují děti českých celebrit?

Jitka Čvančarová vyvezla syna Theodora Christiana. Jak se jmenují děti českých celebrit?

Babyboom mezi tuzemskými celebritami pokračuje. A jako by se předháněly nejen v plození dětí, ale i v originalitě jmen, jaká jim dávají. Některá už…celý článek

Fotky z dětství! Takhle vypadala Victoria Beckham, Kate Middleton či Keanu Reeves

Fotky z dětství! Takhle vypadala Victoria Beckham, Kate Middleton či Keanu Reeves

Možná vás to nepřekvapí, možná ano. Taková Victoria Beckham vypadala v dětství a během dospívání podobně jako vy a na své fotky z té doby se taky nejspíš…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red, haj
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku