Vánoční zázrak: Suri Cruise se usmála. Co ji tak pobavilo?

Suri Cruise na nákupech s kamarádkami v New Yorku
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
29. prosince  2018 
 06:00

Víte, co dokáže rozesmát většinou zasmušilou, až naštvaně se tvářící Suri Cruise? Není to tak těžká hádanka – byly to kamarádky, s nimiž kolem Vánoc vyrazila na nákupy do ulic New Yorku. 

Mnohé celebrity se poslední dny nechaly vidět u svého více či méně kýčovitého vánočního stromečku – své čtyři děti na Facebooku u stromečku zachytil například miliardář Karel Janeček, psali jsme o tom ZDE. Během vánočních svátků se s nimi a se současnou partnerkou a s bývalými partnerkami vydal do ulic Prahy. 

Ale ani hvězdy netrávily volné dny jen u stromečku, k vidění byly i jinde, ať už na procházce v parku, na horách nebo na nákupech. Nebo třeba v plné práci, jak na svém Instagramu ukázal slavný krasobruslař Jevgenij Pljuščenko, kterého spolu se synem čekalo právě o Vánocích několik vystoupení. 

Na nákupy vyrazila nejen Suri Cruise s kamarádkami, ale také například Angelina Jolie s dětmi, zatímco zpěvačka Beyoncé trávila čas s rodinou podobně jako herečka Natalie Portman.   

VIDEO: Jak doopravdy vypadají Vánoce s malými dětmi?

Jak doopravdy vypadají Vánoce s malými dětmi • VIDEO: 

Takhle doopravdy vypadají Vánoce s malými dětmi! Skutečný život, žádná reklama

Takhle doopravdy vypadají Vánoce s malými dětmi! Skutečný život, žádná reklama

Máte doma malé dítě, které čekají jeho první nebo druhé Vánoce? Možná byste udělali nejlépe, kdybyste mu pod stromeček dali nějaké ty prázdné krabice,…celý článek

Nepovedené vánoční fotky dětí: Představy versus realita. To se nepovedlo!

Nepovedené vánoční fotky dětí: Představy versus realita. To se nepovedlo!

Fotoagentury stejně jako sociální sítě a reklamy jsou plné rozkošných momentek, na kterých malé děti pózují s vánočními ozdobami a světýlky. Vždycky…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku