Vánoční zázrak: Suri Cruise se usmála. Co ji tak pobavilo? | Supermámy

Vánoční zázrak: Suri Cruise se usmála. Co ji tak pobavilo?

Suri Cruise na nákupech s kamarádkami v New Yorku
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
29. prosince  2018 
 06:00

Víte, co dokáže rozesmát většinou zasmušilou, až naštvaně se tvářící Suri Cruise? Není to tak těžká hádanka – byly to kamarádky, s nimiž kolem Vánoc vyrazila na nákupy do ulic New Yorku. 

Mnohé celebrity se poslední dny nechaly vidět u svého více či méně kýčovitého vánočního stromečku – své čtyři děti na Facebooku u stromečku zachytil například miliardář Karel Janeček, psali jsme o tom ZDE. Během vánočních svátků se s nimi a se současnou partnerkou a s bývalými partnerkami vydal do ulic Prahy. 

Ale ani hvězdy netrávily volné dny jen u stromečku, k vidění byly i jinde, ať už na procházce v parku, na horách nebo na nákupech. Nebo třeba v plné práci, jak na svém Instagramu ukázal slavný krasobruslař Jevgenij Pljuščenko, kterého spolu se synem čekalo právě o Vánocích několik vystoupení. 

Na nákupy vyrazila nejen Suri Cruise s kamarádkami, ale také například Angelina Jolie s dětmi, zatímco zpěvačka Beyoncé trávila čas s rodinou podobně jako herečka Natalie Portman.   

VIDEO: Jak doopravdy vypadají Vánoce s malými dětmi?

Jak doopravdy vypadají Vánoce s malými dětmi • VIDEO: 

Takhle doopravdy vypadají Vánoce s malými dětmi! Skutečný život, žádná reklama

Takhle doopravdy vypadají Vánoce s malými dětmi! Skutečný život, žádná reklama

Máte doma malé dítě, které čekají jeho první nebo druhé Vánoce? Možná byste udělali nejlépe, kdybyste mu pod stromeček dali nějaké ty prázdné krabice,…celý článek

Nepovedené vánoční fotky dětí: Představy versus realita. To se nepovedlo!

Nepovedené vánoční fotky dětí: Představy versus realita. To se nepovedlo!

Fotoagentury stejně jako sociální sítě a reklamy jsou plné rozkošných momentek, na kterých malé děti pózují s vánočními ozdobami a světýlky. Vždycky…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku