V čem vozí děti celebrity? Kočárky za sto tisíc, luxusní retro i obyčejné modely

Královská rodina používá luxusní kočárek Silver Cross Balmoral
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
17. srpna  2019 
 06:00

Zatímco některé celebrity si libují ve výstředních modelech kočárků, jejichž cena jde až do desítek tisíc korun, většina vozí děti ve stejných typech jako úplně obyčejní rodiče. A stejně jako oni v posledních letech nejvíce používají kočárky v šedé nebo černé, zářivé barvy se poslední roky nenosí. 

Jaké kočárky letí v královské rodině? Tradiční značkou jsou luxusní kočárky Silver Cross, které volí i Kate s Williamem. Harry a Meghan však tenhle model odmítli a dali přednost něčemu méně výstřednímu – podle britského tisku se rozhodli pro model Bugaboo Fox – stejný, jako používá třeba Pippa Middleton. 

Když se podíváte na to, jaké kočárky jsou mezi hvězdami – zejména v zámoří – populární, vypadá to na převahu několika málo značek: Baby Jogger, MacLaren, Bugaboo a u nás neznámé modely značek UPPAbaby a Orbit. Vedle toho se občas někdo rozhodne pro designové kočárky, kam patří třeba značka Stokke, či otáčecí vychytávku Orbit, která je taky hodně populární. Případně někdo sáhne po výstředním retro kočárku. 

Jako třeba dcera někdejšího šéfa F1 Tamara Ecclestone, která před pár lety předvedla  výstřední kočárek Silver Cross, který si navíc nechala pokrýt krystaly Swarowski. Pořádně drahý model svému potomkovi pořídil také britský moderátor a producent Simon Cowell – rozhodl se pro model značky Aston Martin, která jinak vyrábí luxusní auta, za sto tisíc korun. 

5 vět, které stačí říct, a dítě se přestane vztekat a stále něco chtít

5 vět, které stačí říct, a dítě se přestane vztekat a stále něco chtít

Zastavit blížící se záchvat vzteku je umění. Zkuste to s těmito pěti jednoduchými větami. Prý jsou naprosto spolehlivé a děti po nich přestanou plakat…celý článek

Herečka Halle Berry patřila k těm, kdo si oblíbili značku Baby Jogger, a používala model City Mini. A co další celebrity? Klasickou značku Chicco pořídili dětem Tim Allen, Kendra Wilkinson a Hank Baskett, zatímco Tiger Woods či Nicole Kidman se před několika lety rozhodli pro terénní kočárek značky Mountain Buggy. Zpěvačka Gwen Stefani vsadila na značku Bumbleride, ale k vidění byla i s výstředním kočárkem Jeremy Scott od značky Cybex. 

Americká herečka a modelka Jessica Biel vozila syna Silase v modelu Nuna MIXX a používá i kočárek značky Orbit, zatímco plavec Michael Phelps vsadil jako mnozí další rodiče na model Vista značky UPPAbaby. Herečka Liv Tyler používá jako většina rodičů více kočárků, jedním z nich je terénní model Cybex Priam 2-in-1 Terrain. A nedávno se nechala vidět s dcerkou a běžnými golfkami Maclaren. 

Hitem se stal Orbit Baby Travel System, který disponuje kruhovou základnou, takže na ní umístěná sedačka se dá natočit do skutečně libovolné polohy. Kočárek měla třeba Tori Spelling. 

Rodičovský omyl! 10 jídel, která nejsou pro děti tak zdravá, jak myslíte

Rodičovský omyl! 10 jídel, která nejsou pro děti tak zdravá, jak myslíte

Chcete, aby vaše dítě jedlo zdravě, ale nepřeháníte to? Jen se vždycky snažíte mu nabídnout to, co považujete za zdravější variantu? Pozor na to, dost…celý článek

Jsi ze zkumavky! Říct to dětem, či ne? Co hrozí, když to neuděláte?

Jsi ze zkumavky! Říct to dětem, či ne? Co hrozí, když to neuděláte?

Zatímco v Česku to ještě moc k vidění není, v zámoří je z toho hit. Řeč je o kojeneckém oblečení, které dává hrdě najevo, že dotyčné dítě přišlo na…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku