50 nejslavnějších dětí světa! Co je baví a jak vypadá jejich běžný život?

Alexandr, Harper a Suri rozhodně patří mezi nejslavnější děti světa
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
30. září  2019 
 06:00

Žebříčky slavných dětí lze sestavovat různými způsoby. Některé jsou slavné samy o sobě, protože jde o dětské herce nebo modely. Za jinými stojí sláva jejich rodičů, kteří jsou sami celebritami. Případně jde o děti z movitých nebo šlechtických rodin. A dost často se tyhle množiny všelijak prolínají. 

Tohle je náš výběr několika desítek nejslavnějších dětí světa. Najdete mezi nimi jak batolata, tak dospívající či mladé dospělé. Ti už mnohdy svou slávu živí sami prostřednictvím sociálních sítí, zejména Instagramu – jako například Sofia Richie, dcera zpěváka Lionela Richieho, nebo Hailey Baldwin ze známé herecké rodiny. 

Mezi dětské ikony rozhodně patří blonďatý andílek Alexander Pljuščenko, syn slavného ruského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka a moderátorky Jany Rudkovské. Už teď v šesti letech je velmi žádaným modelem. Po tatínkovi zdědil i nadání pro krasobruslení. 

Slavná nepochybně je i Suri Cruise, dcera herečky Katie Holmes a jejího někdejšího manžela Toma Cruise. Je jí třináct a momentálně se ze všech sil věnuje svému pejskovi, vedle toho miluje nakupování s matkou nebo kamarádkami. 

Přestaňte sahat těhotným na břicho! Teď se dozvíte, proč to už nikdy nedělat

Přestaňte sahat těhotným na břicho! Teď se dozvíte, proč to už nikdy nedělat

Představte si, že byste šli po ulici, potkali známého, dali se s ním do řeči a on by vám najednou sáhl na břicho. Úplná hloupost, co? Ale když je žena…celý článek

Co si vybavíte, když zazní jména Saint West, Psalm West, North West a Chicago West? Samozřejmě – čtyři děti Kim Kardashian a jejího manžela Kanye Westa. První dvě porodila sama, druhé dvě přivedly na svět náhradní matky.

Když už mluvíme o nejslavnějších dětech a dospívajících, nesmíme zapomenout ani na tu momentálně snad vůbec nejznámější dívku: švédskou studentku Gretu Thunberg, která dokázala rozvířit celosvětovou debatu o klimatu. Věděli jste, že má sestru Beatu, která se věnuje zpěvu?  

A pak tu máme celou řadu dětských modelek a modelů, kteří – až například na malého Pljuščenka – nemají slavné rodiče. Ale podobně jako Pljuščenko jich mnoho pochází z Ruska. 

Kolik chův má vévodkyně Kate? A kolik Meghan? Budete se divit!

Kolik chův má vévodkyně Kate? A kolik Meghan? Budete se divit!

Kate Middleton má se svým manželem princem Williamem tři děti. Poslední syn Louise se narodil v dubnu 2018. Tři děti obvykle znamenají pro většinu…celý článek

Umělec fotil porod syna. Skutečně emotivní a živočišné snímky!

Umělec fotil porod syna. Skutečně emotivní a živočišné snímky!

Zděšené a nechápavé pohledy. Přesně tak reagovali lidé, když jim nastávající otec a oceňovaný umělec Buki Koshoni sdělil svůj záměr: fotografovat celý…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku