50 nejslavnějších dětí světa! Co je baví a jak vypadá jejich běžný život?

Alexandr, Harper a Suri rozhodně patří mezi nejslavnější děti světa
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
30. září  2019 
 06:00

Žebříčky slavných dětí lze sestavovat různými způsoby. Některé jsou slavné samy o sobě, protože jde o dětské herce nebo modely. Za jinými stojí sláva jejich rodičů, kteří jsou sami celebritami. Případně jde o děti z movitých nebo šlechtických rodin. A dost často se tyhle množiny všelijak prolínají. 

Tohle je náš výběr několika desítek nejslavnějších dětí světa. Najdete mezi nimi jak batolata, tak dospívající či mladé dospělé. Ti už mnohdy svou slávu živí sami prostřednictvím sociálních sítí, zejména Instagramu – jako například Sofia Richie, dcera zpěváka Lionela Richieho, nebo Hailey Baldwin ze známé herecké rodiny. 

Mezi dětské ikony rozhodně patří blonďatý andílek Alexander Pljuščenko, syn slavného ruského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka a moderátorky Jany Rudkovské. Už teď v šesti letech je velmi žádaným modelem. Po tatínkovi zdědil i nadání pro krasobruslení. 

Slavná nepochybně je i Suri Cruise, dcera herečky Katie Holmes a jejího někdejšího manžela Toma Cruise. Je jí třináct a momentálně se ze všech sil věnuje svému pejskovi, vedle toho miluje nakupování s matkou nebo kamarádkami. 

Co si vybavíte, když zazní jména Saint West, Psalm West, North West a Chicago West? Samozřejmě – čtyři děti Kim Kardashian a jejího manžela Kanye Westa. První dvě porodila sama, druhé dvě přivedly na svět náhradní matky.

Když už mluvíme o nejslavnějších dětech a dospívajících, nesmíme zapomenout ani na tu momentálně snad vůbec nejznámější dívku: švédskou studentku Gretu Thunberg, která dokázala rozvířit celosvětovou debatu o klimatu. Věděli jste, že má sestru Beatu, která se věnuje zpěvu?  

A pak tu máme celou řadu dětských modelek a modelů, kteří – až například na malého Pljuščenka – nemají slavné rodiče. Ale podobně jako Pljuščenko jich mnoho pochází z Ruska. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku