Kolik chův má vévodkyně Kate? A kolik Meghan? Budete se divit!

Chůva, která pečuje o děti vévodkyně Kate, se moc neukazuje, stojí spíše v pozadí a je po ruce tehdy, když ji Kate potřebuje.
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
2. září  2019 
 06:00

Kate Middleton má se svým manželem princem Williamem tři děti. Poslední syn Louise se narodil v dubnu 2018. Tři děti obvykle znamenají pro většinu matek spoustu starostí, zvláště pokud přišly poměrně rychle za sebou. A hodně dnešních matek se taky nijak nerozpakuje, aby si zařídily nějakou pomocnici, která by jim s malými dětmi pomáhala. Třeba jen tím, že je bude vyzvedávat ze školky nebo z družiny. Jak to má tedy s pomocnicemi Kate? A co její švagrová Meghan? 

Vybrat chůvu není ani náhodou lehká záležitost. Musíte jí důvěřovat, a pokud jsou ty děti navíc královského rodu a vždy na očích veřejnosti, může to být opravdu velká dřina. Kate Middleton měla ale štěstí. Podařilo se jí najmout jednu z nejlepších chův v oboru, přestože zpočátku tvrdila, že žádnou chůvu nebude potřebovat a s dětmi to zvládne sama. Brzo ale zjistila, že s třemi dětmi a královskými povinnostmi je fajn mít někoho po ruce, kdo se o děti postará.

Když odešla do důchodu Jessie Webb, chůva, která se starala kdysi o malého Williama, bylo nutné poohlédnout se jinde. Když se Kate a Williamovi narodil první syn George, doslechli se od jiných spokojených párů o chůvě Marii Borrallo. Všichni na tuhle ženu pěli samou chválu. A tak se Kate pokusila ji získat do své rodiny.

Rodičovský trik: Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Rodičovský trik: Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Domluvit se s batolaty a předškoláky do nějakých tří pěti let je někdy těžké. Existuje přitom celkem jednoduchý trik, který to může hodně usnadnit.…celý článek

Jaká vlastně tahle novodobá Marry Poppins je? Celým jménem se jmenuje Maria Terese Turrion Borrallo, je jí 40 let a pochází ze Španělska. Do královské rodiny přišla, když bylo Georgeovi osm měsíců, a součástí rodiny je stále. Není divu, Kate je s ní nadmíru spokojená. Je dokonalá představitelka tradiční chůvy – nosí uniformu s hnědým kloboučkem, který nosí na počest toho, že absolvovala prestižní Norland College.

Tahle škola se nachází v Barthu a je známá po celém světě díky výjimečným standardům výuky budoucích chův. Škola má více než 125letou tradici a učí budoucí chůvy nejen šít, vařit a měnit plínky, ale taky nabízí kurzy sebeobrany a první pomoci. Maria ovládá bojová umění a je taky vycvičená v protiteroristických technikách.

V čem vozí děti celebrity? Kočárky za sto tisíc, luxusní retro i obyčejné modely

V čem vozí děti celebrity? Kočárky za sto tisíc, luxusní retro i obyčejné modely

Zatímco některé celebrity si libují ve výstředních modelech kočárků, jejichž cena jde až do desítek tisíc korun, většina vozí děti ve stejných typech…celý článek

Maria žije s rodinou ve svém soukromém bytě v Kensingtonském paláci, a je tedy vždy po ruce. V bytě má ložnici, obývací pokoj, kuchyňský kout a koupelnu. Vzhledem k tomu, jak moc jsou Kate i William zaneprázdnění, tahle vysoce kvalifikovaná chůva je v případě potřeby, jen co by kamenem dohodil.

Pokud jde o vévodkyni Meghan, ta má zřejmě při výběru chův spíše smůlu. Od narození syna Archieho už se v jejich rodině vystřídaly tři! Dvě chůvy Meghan propustila během dvou měsíců, třetí zatím zůstává. Mezi lidmi se sice proslýchá, že Meghan je moc náročná a nesnesitelná, ale důvod je spíše prostý. Meghan chce jednoduše ke svému dítěti tu nejlepší chůvu.

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

První byla propuštěna údajně za neprofesionální chování, druhá prý nebyla k dispozici celých dvacet čtyři hodin. Není to tak dlouho, co do rodiny Meghan a Harryho nastoupila třetí. Tu si rodiče najali přes agenturu a jde o Američanku. Musela podepsat dohodu o mlčenlivosti a v zásadě by se měla stát členkou jejich rodiny. Zatím je s ní Meghan spokojená a prý je doslova „darem z nebes“.

 

Královské děti podle zvěrokruhu: kdo je nejvíc paličatý a co je čeká v životě?

Královské děti podle zvěrokruhu: kdo je nejvíc paličatý a co je čeká v životě?

Jaké povahové rysy daly do vínku hvězdy královským potomkům? Zvěrokruh funguje nejen na obyčejné smrtelníky, ale taky na členy královské rodiny, včetně…celý článek

 

Artur, Sanel, Violet. Proč daly celebrity dětem tahle zvláštní jména?

Artur, Sanel, Violet. Proč daly celebrity dětem tahle zvláštní jména?

Je to sotva pýr týdnů, co se narodil potomek slovenského rappera Rytmuse a jeho ženy Jasminy Alagič Vrbovské, který dostal vážně zvláštní jméno…celý článek

Tomu neuvěříte! Absurdní poznámky od učitelů v žákovských

Tomu neuvěříte! Absurdní poznámky od učitelů v žákovských

Když na sebe narazí neposedné dítě a dril základní školy, vznikne z toho nejedna poznámka. Učitelé tímto způsobem často křičí do světa, jak těžká je…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku