Ženy přiznaly, co jim s tělem udělalo těhotenství. Zapomeňte na plochá břicha celebrit!

Všechno mě bolí, cítím se jako rozbitá, nemám pocit, že bych dítěti dávala to, co potřebuje... Fotila moje skvělá blízká přítelkyně
Foto: @takebackpostpartum
Sdílej na facebooku
26. května  2018 
 06:00

Celebrity mají jeden nepěkný zvyk. Asi tak za tři týdny, maximálně za měsíc dva po porodu se vytasí na veřejnosti s pevným břichem, jako by snad nikdy ani těhotné nebyly. Spousta žen pak věří, že je to normální a že je chyba v nich, pokud se tomu ani nepřiblíží. Ale jsou  ženy, které přiznají,  jaká je realita. 

Holky, děkujeme! Ženy, které se nebály přiznat, co všechno provedlo těhotenství s jejich tělem, jsou svým způsobem hrdinky. Jasně, někdy je za nedokonalým vzhledem slabá vůle, ale někdy je zkrátka člověk rád, že je rád. Jako dámy, které poslaly své fotky na Instagram s názvem @takebackpostpartum a napsaly k tomu krátký příběh o svém těhotenství. 

Za nápadem stojí matka šesti dětí January Harshe, která tvrdí, že pokud ženy chtějí, aby se veřejnost dívala na graviditu i její následky realisticky, musí pro to něco udělat. Tak se také schválně podívejte do GALERIE MATEK. Každopádně jim děkujeme za otevřenost a upřímnost! Alespoň víme, že jsme v tom nebyly a nejsme samy. 

První setkání miminka s rodiči: Podívejte se na neuvěřitelné záběry!

První setkání miminka s rodiči: Podívejte se na neuvěřitelné záběry! • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku