Chcete výhodně nakoupit dárky a zároveň si odpočinout? Přijďte na Nákupy s Maminkou

Nákupy s Maminkou už od 9. listopadu
Nákupy s Maminkou už od 9. listopadu
Foto: Maminka
Sdílej na facebooku
9. listopadu  2017 
 10:00
V rámci tradiční akce Nákupy s Maminkou můžete od 9. do 12. listopadu už poosmé využít slevových kuponů do vybraných obchodů a nakoupit výhodně vše, co vaše miminko, batole, předškolák nebo vy sama potřebujete. Krom toho můžete v sobotu využít zázemí Maminky v pražském hračkářství Hamleys, kde na vás čekají dílničky, soutěže i dárky za nákupy. 

Vyrazte i s dětmi tuto sobotu 11. listopadu do Hamleys, určitě si to všichni užijete! Součástí akce Nákupy s Maminkou je i doprovodný program - najdete nás v lounge časopisu Maminka v hračkářství Hamleys, Na Příkopě 14 v Praze 1.

Pro vás a pro vaše děti bude připraveno celé spodní patro, kde čeká doprovodný program, tvůrčí dílničky, klaun Ferda a pro 1000 nejrychlejších shopaholiček i dárek. Při předložení účtenek v hodnotě alespoň 2000 korun v rámci nákupní akce získáte navíc ještě zajímavé dárky. 

Čtyři dny nákupů za výhodné ceny

Registrační formulář
Chcete více výhod? Vezměte s sebou vyplněný registrační formulář, který naleznete ZDE, nebo na přiloženém kartonu v listopadovém vydání časopisu MAMINKA a získejte další výhody. Třeba kredit na atrakce 1+1 zdarma nebo stavebnici LEGO jen za půlku.

Během čtyř dnů máte skvělou příležitost nakoupit se super slevami ve vybraných e-shopech a kamenných obchodech po celé ČR v rámci oblíbené akce Nákupy s Maminkou.

Kupony pro představu ZDE, ale pozor, nakupovat můžete pouze s těmi, které jsou v papírovém časopise.

Konkrétní termíny platnosti naleznete na slevových kuponech, které jsou součástí listopadového vydání časopisu Maminka. Ta je ještě stále v prodeji  - můžete si ji objednat přes sms, ale abyste měla kupony před akcí, je lepší si pro ni dojít do trafiky. 

MAMINKA na listopad 2017

Tohle na ně platí: Jak děti odnaučit křičet? Trik, který zabírá

Tohle na ně platí: Jak děti odnaučit křičet? Trik, který zabírá

Vadí vám, že děti mluví nahlas, i když k tomu nemají důvod? Že se pošťuchují a ječí tak, až vám uši zaléhají? Zázraky nečekejte, ale pár triků byste…celý článek

Do kouta na hanbu, žádné dárky a sladkosti. 15 přísných rodičů ze světa celebrit

Do kouta na hanbu, žádné dárky a sladkosti. 15  přísných rodičů ze světa celebrit

Mysleli jste si, že děti slavných rodičů mají volnější výchovu? Omyl. Někdy mají přísnější pravidla než jejich vrstevníci. Často nesmějí koukat na…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku