Právě vyšly Pohádky od Maminky. Můžete si je objednat on-line

Pohádky od Maminky
Foto: Maminka
Sdílej na facebooku
22. listopadu  2017 
 07:24

Hledáte hezkou knihu netradičních pohádek pro nejmenší, o kterou byste napsali třeba Ježíškovi pro své děti? Máme ji pro vás. Časopis Maminka právě vydává svůj speciál Pohádky od Maminky. Podívejte se na ukázky v naší galerii. 

Autorkou patnácti pohádkových příběhů je redaktorka Maminky Jana Potužníková, která má tříletou dceru Tinu. "Od narození jsem dceři Tině hodně vyprávěla, ale pak jsem si uvědomila, že většina toho, co ona ve své dětské fantazii vypráví mně, by byla skvělým námětem na pohádku," prozrazuje naše kolegyně Jana.

GALERIE: Podívejte se na ukázky z knížky

Pohádky vycházely postupně každý měsíc v časopise Maminka, ale protože měly velký úspěch mezi čtenářkami, rozhodli jsme se je sesbírat a vydat knižně. A tak je můžete mít nyní pěkně pohromadě i vy. Pohádky jsou navíc doplněny o nádherné ilustrace Anety Žabkové.

 

Pár tipů pro rodiče: Jak naučit své dítě milovat čtení a knížky?

Pár tipů pro rodiče: Jak naučit své dítě milovat čtení a knížky?

Čtení rozvíjí fantazii a pomáhá dětem – i mnohým dospělým – pochopit svět. Děti, kterým rodiče čtou, mohou mít lepší výsledky ve škole, širší…celý článek

Pohádky od Maminky můžete koupit na stáncích stejně jako časopis Maminka, ale také si je můžete snadno objednat pomocí SMS.

Jak objednat Pohádky od Maminky?

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru: MPOHADKY17 mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: MPOHADKY17 Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 150 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje CN INVEST, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@cninvest.cz, www.platmobilem.cz.

70 fotek z prvního setkání prarodičů s vnoučaty. Něha, dojetí a trocha smutku

70 fotek z prvního setkání prarodičů s vnoučaty. Něha, dojetí a trocha smutku

Chcete vidět fotky, které vás dostanou? Tady je máte! Fotografie starých lidí, kteří poprvé drží v ruce své vnouče, vás nejspíše dojmou stejně jako…celý článek

Jak si dobít baterky, když vás zmáhá péče o rodinu? Tipy zkušených matek

Jak si dobít baterky, když vás zmáhá péče o rodinu? Tipy zkušených matek

Zmáhá vás péče o děti a rodinu? Najděte si každý den chvilku, kdy se budete věnovat jen sama sobě. Dobrá máma je totiž ta, která myslí i na sebe! Není…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: Maminka.cz/Markéta Novák Matějková

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku