Nejlepší dárky s piráty: Divadlo, stavebnice, knížky i nádobí pro děti

Piráty najdete na spoustě různých výrobků.
Foto: Koláž Supermámy.cz
Sdílej na facebooku
23. listopadu  2017 
 06:00

Pirátské vánoční dárky? Spoustu dětí by mohly potěšit. A nemusí jít jen o hračky, jsou i stavebnice nebo skládačky, motiv námořních lupičů najdete i na stanech, nádobí, povlečení či spacím pytli. A samozřejmě, na piráty si mohou hrát i holky! 

Začněme trochu netradičně – pohádkovým divadlem na téma Piráti. S touhle novinkou letos vyrukovalo Albi v rámci své řady Kvído a nás baví a naše děti taky. Je to vlastně něco mezi divadlem a společenskou deskovou hrou, kdy se děj posouvá pomocí kostek, které určují, co se odehraje dál.

GALERIE: Dárky s piráty, které by mohly vaše děti bavit

K tomu je potřeba, aby dítě vyprávělo příběh dle své fantazie – díky kulisám a postavičkám to není tak náročné ani pro jedince, kteří s představivostí trochu zápasí. Divadlo je povedené, jeviště i kulisy bytelné, doporučený věk od tří let také sedí. Kdybyste chtěli divadlo, ale přece jen ne piráty, Kvído nabízí ještě dvě další varianty – princezny a rytíře a farmu. 

Nejlepší dárky s princeznami: Panenky, domečky, omalovánky, razítka i šaty

Nejlepší dárky s princeznami: Panenky, domečky, omalovánky, razítka i šaty

Miluje je snad každá malá holčička. A dokonce i někteří kluci. Koho? No přece princezny. Pokud přemýšlíte, že svému dítku nadělíte pod stromeček některou…celý článek

Ale zpět k pirátům. Zaujala nás například stavebnice PLAYMAIS FUN TO PLAY Pirates pro děti od tří let – ekologicky nezávadná a rozložitelná, u které nevadí, když ji děti dají do pusy, ožužlají nebo dokonce kousek sní. 

Klasikou jsou pirátské sety od renomovaných značek, jako je Playmobil nebo Lego – mezi nimi najdete i luxusní stavebnici Silent Mary za cenu kolem šesti tisíc korun. Inspirace Piráty z Karibiku je tu jasná. S piráty pořídíte i razítka včetně těch, kterými lze tisknout do modelíny, polštáře či povlečení, ať už jsou to pirátské motivy z dětského seriálu o prasátku Pepině nebo prostě pirátské. 

Na téma piráti můžete pořídit i bezpočet knížek. Nám padl do oka například příběh pirátské princezny, který vydal Albatros pod názvem Káťa Líbezná. 

V nabídce je i spousta výpravných pirátských publikací, pirátská pexesa i samolepky. 

Knížky o Vánocích pro děti: Tyhle vám určitě doporučujeme

Knížky o Vánocích pro děti: Tyhle vám určitě doporučujeme

Jakmile se přiblíží Vánoce, začneme doma shromažďovat knížky na tohle téma a každý rok je znovu čteme. Většinou začínáme nejpozději se začátkem adventu.…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku