Pomoc, přejel jsem zastávku! Agent dětem pomůže vyřešit zapeklitou situaci

Špatné známky, cizí člověk za dveřmi nebo šikana? Agent si ví rady
VIDEO: Déčko
Sdílej na facebooku
11. března  2018 
 16:00

Bojíte se, že se vaše děti stanou obětí nebo pachatelem šikany? Ale nevíte, jak jim tato rizika vysvětlit? Zkuste využít televizní pořad, který nabízí Déčko, dětský kanál České televize. 

Dětská stanice Déčko pokračuje v trendu bezpečnostního vysílání pro děti. Ve spolupráci s policií připravila nový seriál Agent v kapse, který děti naučí, jak postupovat v nebezpečných situacích. Seriál má i stejnojmennou aplikaci pro chytré telefony, která umí například poslat rodičům zprávu s údaji o tom, kde se zrovna jejich potomek nachází.

Co mám dělat? 

Pět kamarádů – Inku, Matese, Marušku, Romana a Pepy – vedle přátelství spojuje i malá figurka tajného agenta. V každém z dílů seriálu čelí jedno z dětí nebezpečí či nezvyklé situaci. Naštěstí mají vždy po ruce tajného agenta v podání herce Václava Jílka, který se v případě potřeby objeví. S pomocí animace jim pak nabídne různé varianty řešení. Společně pak s dětmi vyloučí ty nevhodné a nakonec kamarádi dojdou ke správnému řešení. „Mnohokrát jsem se v podobných situacích ocitl i já sám. Kdo z vás si třeba nezabouchl klíče? Je dobré si i v dospělém věku zopakovat správný postup pro krajní situace,“ popisuje svou roli Václav Jílek.

Tohle pondělí 12. března pomůže agent Marušce, která jede poprvé sama vlakem za babičkou… A usne! Co má udělat, když přejede zastávku a má vybitý mobil? Agent v kapse ji naštěstí zachrání a naučí ji i diváky základní pravidla cestování.

Agent v kapse – každé pondělí na ČT :D od 17.00. Více o pořadu ZDE 

 

Záchvaty vzteku batolatům prospívají! 6 důvodů, proč to tak je

Záchvaty vzteku batolatům prospívají! 6 důvodů, proč to tak je

Věřte tomu nebo ne, podle názoru řady psychologů jsou nervy drásající etudy, které předvádí váš temperamentní potomek s plným nasazením, důležitou…celý článek

Takhle vypadáte doopravdy: 20 fotek budoucích rodičů během spánku

Takhle vypadáte doopravdy: 20 fotek budoucích rodičů během spánku

Tenhle fotoprojekt vznikl náhodou. Když se mladá ruská fotografka vydala pomoci svým přátelům cosi opravit v bytě a pak je vyfotila shora ze žebříku.…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku