Královna Kapeska se hraje každou neděli. Vezměte děti na muzikál!

Sdílej na facebooku
8. března  2018 
 15:42

Už jste byli s dětmi na nějakém muzikálu? Zkuste je vzít na novinku nazvanou Královna Kapeska, kterou dávají v pražském divadle Hybernia až do léta každou neděli. 

Královna Kapeska je volným pokračováním velmi úspěšného, divácky oblíbeného, autorského muzikálu Kapka medu pro Verunku, který navštívilo více než 120 000 diváků. Opět se vydáme na pohádkový ostrov, kde půjde ale tentokrát o záchranu života Kapesky, Královny přírodních sil, a budeme všichni doufat, že Král temných sil – KTS – KATES svůj boj o ovládnutí světa prohraje, a že všechno dobře dopadne, jak se na správnou pohádku sluší a patří. 

Nový příběh přináší pokračování životních osudů královských rodů Popelky, Zlatovlásky, Honzy a Královny přírodních sil – KAPESKY. Společnost Pixa Pro slibuje skvělé interprety, úžasnou hudbu, výpravné dekorace a jedinečné kostýmy. Výhodou je, že muzikál vznikl přímo pro děti, což by mělo zajistit jeho srozumitelnost. 

Více o muzikálu a o tom, kde koupit lístky, ZDE

Kouzelná věta! Co musíte říct, aby děti přestaly pořád něco chtít?

Kouzelná věta! Co musíte říct, aby děti přestaly pořád něco chtít?

Taky patříte k rodičům, kteří se svými dětmi vyjednávají, jen aby měli klid nebo aby v obchodě nedošlo k hysterické scéně? Chápeme to, není to někdy…celý článek

Tak tu bychom nepoznali! Princezna Charlotte nastoupila do školky

Tak tu bychom nepoznali! Princezna Charlotte nastoupila do školky

Vévoda a vévodkyně z Cambridge dnes zveřejnili dvě fotografie princezny Charlotty. Pořídili je v Kensingtonském paláci těsně předtím,…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku