Poprvé na nákupu! Agent dětem poradí, co dělat, když ztratí peníze

Agent v kapse radí, jak zvládnout nákup, když dítě ztratí peníze
VIDEO: Déčko
Sdílej na facebooku
8. dubna  2018 
 14:00

Další díl seriálu Agent v kapse naučí děti, co dělat a hlavně nedělat, když jsou poprvé na nákupu – Mates a Roman mají seznam potravin a peníze poprvé v ruce. A hned peníze ztratí, a v obchodě si ještě vypijí pitíčko, které nemají jak zaplatit! Naštěstí je tu Agent v kapse, který si ví i při nakupování rady!

Ví váš potomek, co by měl dělat, když ho pošlete na nákup? Nebo když ho pošlete, aby si koupil něco k pití? Možná ano, ale poradil by si třeba tehdy, když by při placení zjistil, že nemá peníze? 

Pokud ne, zkuste s ním tuhle situaci teoreticky probrat raději dříve, než k ní dojde.  Nestrašte ho, ale v klidu s ním proberte, že podobné situace se mohou stát a stávají se, že to neznamená konec světa a že je možné je docela dobře a poměrně rychle vyřešit.

Třeba tak, jak ukazuje další díl série Agent v kapse, kterou vysílá stanice ČT Déčko každé pondělí od pěti hodin odpoledne. 

Velikonoční recepty: Nejlepší mazanec, beránek i nádivka s uzeným masem

Velikonoční recepty: Nejlepší mazanec, beránek i nádivka s uzeným masem

Velikonocům předcházel půst který končí na Popeleční středu. Není proto divu, že s Velikonocemi a jejich tradicemi, se pojí také spousta lahodných…celý článek

Být mámou je stejné jako zaměstnání na dva a půl úvazku! Věříte tomu?

Být mámou je stejné jako zaměstnání na dva a půl úvazku! Věříte tomu?

Často slýcháme ze všech stran trošku otřepaný výrok, že mateřská dovolená je zaměstnání na plný úvazek. Podle nejnovější americké studie je ale pravda…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku