Poprvé na nákupu! Agent dětem poradí, co dělat, když ztratí peníze

Agent v kapse radí, jak zvládnout nákup, když dítě ztratí peníze
VIDEO: Déčko
Sdílej na facebooku
8. dubna  2018 
 14:00

Další díl seriálu Agent v kapse naučí děti, co dělat a hlavně nedělat, když jsou poprvé na nákupu – Mates a Roman mají seznam potravin a peníze poprvé v ruce. A hned peníze ztratí, a v obchodě si ještě vypijí pitíčko, které nemají jak zaplatit! Naštěstí je tu Agent v kapse, který si ví i při nakupování rady!

Ví váš potomek, co by měl dělat, když ho pošlete na nákup? Nebo když ho pošlete, aby si koupil něco k pití? Možná ano, ale poradil by si třeba tehdy, když by při placení zjistil, že nemá peníze? 

Pokud ne, zkuste s ním tuhle situaci teoreticky probrat raději dříve, než k ní dojde.  Nestrašte ho, ale v klidu s ním proberte, že podobné situace se mohou stát a stávají se, že to neznamená konec světa a že je možné je docela dobře a poměrně rychle vyřešit.

Třeba tak, jak ukazuje další díl série Agent v kapse, kterou vysílá stanice ČT Déčko každé pondělí od pěti hodin odpoledne. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku