Vezměte děti na F.O.O.D. piknik! Čekají je skvělé skákací hrady, dílničky a soutěže | Supermámy

Vezměte děti na F.O.O.D. piknik! Čekají je skvělé skákací hrady, dílničky a soutěže

Na letošním F.O.O.D. pikniku patří mezi lákadla skákací hrady Maaad Bounce. Dorazíte taky?
Foto: Maaadbounce.cz
Sdílej na facebooku
24. srpna  2018 
 10:00

Milujete dobré jídlo, ale bojíte se gastroakcí, protože nevíte, co s dětmi? Tak se nebojte a dorazte i s nimi na F.O.O.D. piknik, který se koná v neděli 2. září na pražské Ladronce. Protože tady pro ně máme vlastní zónu s dětským programem. 

Některé skákací hrady jsou lepší než jiné. Platí to i o těch firmy Maaad Bounce, které jsou jedním z lákadel nadcházejícího F.O.O.D pikniku. Nafukovací atrakce nejsou jen pro malé děti, naopak! 

Čekat můžete celkem více než sto metrů nafukovaček, mezi nimiž nebude chybět ani obří nafukovací překážková dráha, kterou ale nakonec zvládne každý. Navíc organizátoři pro všechny nadšence připravili soutěž o nejrychlejšího frajera.  

Jen je nechte, ať se nudí! Naučí se toho tak mnohem víc

Jen je nechte, ať se nudí! Naučí se toho tak mnohem víc

Jedna z největších rodičovských obav? Aby se potomek nenudil! Protože takové dítě je poněkud otravné, navíc máme pocit, že ho v takových momentech…celý článek

Na pikniku najdete celou dětskou zónu se speciálním programem, vedle návštěvy skákacích hradů mohou děti soutěžit o ceny a tvořit v kreativních dílnách časopisů Sluníčko a Mateřídouška.

Od šesti večer bude hrát a zpívat Thom Artway. Nadaný písničkář sbíral zkušenosti s kytarou v ulicích světových metropolí a dokáže strhnout publikum, máme se na co těšit.

 

ZVEME VÁS NA F.O.O.D. piknik!

V neděli 2. září se na vás od 11.00 do 19.00 těšíme na Ladronce!

Piknikové koše plné dobrot, atraktivní program, skvělé jídlo… To je ideální důvod přijít na F.O.O.D. piknik, dát si tu schůzku s někým, s kým jste se dlouho neviděli, a užít si den společně.

Na celý den máme připravený program, který bude moderovat autor Gastromapy, člen Gastrokroužku a náš spolupracovník Lukáš Hejlík.

Tohle nikdy neříkejte svým dětem, když pláčou! Proč?

Tohle nikdy neříkejte svým dětem, když pláčou! Proč?

Děti brečí, to je přirozené. A někdy brečí dost a dlouho, takže snaha pláč zastavit bývá jednou z nejčastějších aktivit, které rodiče musí umět zvládnout.…celý článek

Na pódiu vám předvedou své kuchařské umění klíčové osobnosti Gastrokroužku, tedy i šéfredaktorka časopisu F.O.O.D. Darina Křivánková.

Těšte se mimo jiné na show Markéty Pavleje alias KitchenetteJany Králikové ze Zásadně zdravě a Jirky Kuči z blogu Kitchen Story.

Na místě si, jak je zvykem, budete moci koupit piknikové koše, dát si něco dobrého u stánků farmářů a kulinářů, rozložit piknikovou deku a užívat si den.

Kde jinde by se měli lidé scházet než nad dobrým jídlem? Sledujte nás na foodpiknik.recepty.cz.

Takhle se nám to povedlo vloni!

Co se jedlo a pilo na F.O.O.D. pikniku? Časopis slavil 10 let od založení! • VIDEO: 

Letní čtení: Dracula v sametu nadchne, Noc vyděsí, skvělé jsou i Pražské vize

Letní čtení: Dracula v sametu nadchne, Noc vyděsí, skvělé jsou i Pražské vize

Nevím, jak vy, ale já si vždycky na léto naplánuju, co všechno přečtu. Realita je nakonec jiná, protože stejně nakonec večer usnu tak pozdě jako děti,…celý článek

Kdy je nejlepší čas mít dítě? O hodně později, než si myslíte

Kdy je nejlepší čas mít dítě? O hodně později, než si myslíte

Zatímco spousta lékařů varuje před odkládáním mateřství na věk po třicítce, nebo dokonce čtyřicítce, sociologové se na to dívají jinak. A nakonec nejen…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Tohle všechno vědí sociální sítě o vašich dětech! Šokovalo to i je …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku