Za dětmi do nemocnice dorazila pravá Wonder Woman! Proč to udělala? | Supermámy

Za dětmi do nemocnice dorazila pravá Wonder Woman! Proč to udělala?

Herečka Gal Gadot navštívila v převleku své hrdinky Wonder Woman děti v nemocnici
Foto: Facebook
Sdílej na facebooku
10. července  2018 
 06:00

Její jméno vám možná nic neřekne, ale postavu, kterou hraje, určitě znáte. Herečka Gal Gadot představuje filmovou podobu komiksové hrdinky Wonder Woman. A právě v tomto kostýmu přinesla radost dětským pacientům v nemocnici. 

"Jste opravdová zázračná žena. Děti byly nadšené a personál také," děkoval herečce Gal Gadot jeden z lékařů dětské nemocnice v Annandale ve státě Virginia v USA. Lucas Collazo je přesvědčen, že dětem právě takové věci pomáhají – ostatně filmová hvězda se tam před několika dny vypravila, aby dětské pacienty potěšila. 

Gal Gadot-Varsano (33) je izraelská herečka a modelka, Miss Izrael z roku 2004, která hrála například Gisele v sérii Rychle a zběsile a především v několika filmech právě hrdinku Wonder Woman. Objevila se tak i v titulu Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti. 

5 rad, které se osvědčily švédským rodičům. Žádné rozdíly mezi kluky a holkami!

5 rad, které se osvědčily švédským rodičům. Žádné rozdíly mezi kluky a holkami!

Co by se vaše země mohla přiučit od Švédska? Ptá se na konci tohle video shrnující pět bodů na téma, proč se Švédsku daří dobře. Nemusíte s nimi souhlasit…celý článek

Charita a podobná činnost jí vůbec nejsou cizí. Už loni se angažovala v kampani za rovnost ve vzdělávání, navíc pravidelně věnuje část svých příjmů jedné dětské nemocnici. 

Tentokrát přinesla malým bojovníkům dárky včetně knih, omalovánek, hraček a podepsaných fotografií. 

 

Táta udělal synovi boží nábytek na motivy Star Wars. Do detailů přesný!

Táta udělal synovi boží nábytek na motivy Star Wars. Do detailů přesný!

Designér Matt Reginoni má vedle lásky ke krásným věcem ještě jednu vášeň. Je vážně oddaným fanouškem filmové série Star Wars. Takže když na svět přišel…celý článek

Maminka roku je v semifinále! Můžete posílat hlasy své favoritce

Maminka roku je v semifinále! Můžete posílat hlasy své favoritce

Je to tady. V soutěži Maminka roku jsme vybrali 10 semifinalistek z každé kategorie – Maminka hrdinka, Maminka blogerka a Maminka podnikatelka. A vy…celý článek

 

 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku