To je přece zebra! Chtěla zvíře, a tak počmárala sestru fixou

Holčička miluje zebry a tak namalovala pruhy svojí mladší sestře
VIDEO: Facebook
Sdílej na facebooku
5. května  2017 
 10:00

Dětský svět je kouzelný a bezelstný. Když dítě něco chce, prostě to udělá. Stejně jako malá holčička z Austrálie. Tak moc si přála zebru, že vzala fix a udělala ji ze své mladší sestry. Jejich matce se to ovšem moc nelíbilo, i když trošku vtipné jí to přijít muselo. Celou situaci totiž natočila na video a to zveřejnila na Facebooku. Jak tušíte, stalo se hitem.  

Když jsou děti potichu, většinou to značí průšvih. Co potom, když jsou zticha dva sourozenci? Podezřelé! Šestadvacetiletá fotografka a maminka dvou holčiček Amy Herrmann šla proto zkontrolovat situaci. To, co spatřila, jí asi vyrazilo dech. Tříletá Sovereign totiž vzala lihovou fixu a ze své osmnáctiměsíční sestřičky Pipen během chvilky vykouzlila své oblíbené zvíře – zebru.

Holčička miluje zebry a tak namalovala pruhy svojí mladší sestře • VIDEO: 

Amy celou situaci natočila na video. Na něm se dcerky ptá: "Co to je?" Dítě suverénně odpoví, že zebra. Když chce matka znát důvod, proč svou sestřičku takhle počmárala, holčička odpoví: „Miluju zebry." To je přesně ta situace, kdy byste měla dítě vychovávat, ale přitom je vám trochu do smíchu. Dvojnásobná maminka přesto dceři vysvětlila, že to, co udělala, je velice hloupé.

Máte podobnou zkušenost? Počmáralo dítě někdy něco fixou? Napište nám svou příhodu pod článek.

Mezitím se můžete podívat na dva bratry, kteří se s barvami také vyřádili:

Otec domlouvá dvěma bratrům, kteří se celí pomalovali • VIDEO: 

Skvělý zážitek pro rodiče: Miminko tleská v děloze!

Skvělý zážitek pro rodiče: Miminko tleská v děloze!

Také se při každé těhotenské prohlídce těšíte, až uvidíte své miminko? Představte si, že by vám třeba zatleskalo. Přesně to se stalo nastávající mamince…celý článek

Neuvěříte, co matka napsala chůvě! Co nejvíc televize, sladkostí, a kojení navrch

Neuvěříte, co matka napsala chůvě! Co nejvíc televize, sladkostí, a kojení navrch

Každá chůva, která bude hlídat děti, uvítá, když jí rodiče nechají pár informací, co na děti platí a co ne. Ovšem ne každá najde tak překvapivou…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: Gabriela Kolinová

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku