Dojemné a něžné: Tátové, kteří usnuli se svými dětmi

Dojemné a něžné: Tátové, kteří usnuli se svými dětmi
Foto: iStock.com
Sdílej na facebooku
27. března  2017 
 12:00

Když rodiče usnou se svými dětmi, je to často hodně roztomilé. Zvláště když jde o tatínky, kteří to zalomili s miminky a batolaty. Schválně se podívejte. 

Nám se tyhle fotky moc líbí, a proto se o ně s vámi chceme podělit. Celý článek s fotkami najdete ZDE

Nejmenší děti se brzy naučí rozeznávat své rodiče, a to nejen matku, spánek na otcovské hrudi je tedy uklidní stejně, jako když usnou u maminky. A stejně jako ženy, i muži se pak pravděpodobně bojí pohnout, aby potomka, který konečně na chvíli vytuhnul, nevzbudili. Není divu, že pak často usnou také.  

GALERIE: Otcové spící spolu s dětmi

Podívejte se, jak to dopadá, když mají děti usnout samy:

Co vyvádějí dvouletá dvojčata, když je rodiče dají spát • VIDEO: 

10 rad, jak uspat miminko. Vyzkoušejte, co funguje ostatním rodičům

10 rad, jak uspat miminko. Vyzkoušejte, co funguje ostatním rodičům

Uspávání nejmenších dětí je věda! Nakonec povyrostou a začnou to zvládat samy, ale co do té doby? Na mé malé děti nejvíce platily tři věci: nošení v…celý článek

Lidé se jí ptali, jak se žije se třemi malými dětmi. Tak jim to vyfotila!

Lidé se jí ptali, jak se žije se třemi malými dětmi. Tak jim to vyfotila!

Jak přežít mateřskou? Není to lehké, jak ukazují snímky, které doma nafotila Janet Gorman. Newyorčanka, profesí výtvarnice a portrétní fotografka,…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: Maminka.cz

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku