Nejlepší deskové a další hry pod stromeček: Tyto stojí za vyzkoušení!

Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
13. prosince  2016 
 14:00

Společenské hry mají jednu výhodu: až na výjimky vyžadují účast dvou a více hráčů, a tak utužují rodinné vztahy. Na druhou stranu – když se to hodí, lze sáhnout i po hře pro jednoho. A věděli jste, že existují společenské hry už pro batolata? 

Máte rádi klasiku? Pak je tu pro vás například hra Labyrinth, která letos slaví třicáté výročí vzniku a stále patří mezi nejoblíbenější. Firma Ravensburger ji navíc vyrábí v mnoha variantách, a tak můžete mít jak základní verzi, tak její noční variantu nebo labyrint kartový. 

Knížky pro předškoláky pod stromeček: Tyhle jsou skvělé!

Knížky pro předškoláky pod stromeček: Tyhle jsou skvělé!

Když mluví malé děti o tom, co by si přály od Ježíška, knihy většinou nezmiňují, ale podle nás je to perfektní dárek, který by chybět zkrátka neměl.…celý článek

Skvělou volbou jsou také hry, které najdete pod značkou Mindok. Doma máme v oblibě například hry pro jednoho: Hrad nebo Stavitelé. Zabaví děti od čtyř pěti let, přitom s nejtěžšími úrovněmi těchto logických her mají občas co dělat i dospělí. Společenské hry nově začaly vycházet i k oblíbené elektronické tužce od Albi, dosud byly k mání jen interaktivní knihy – teď můžete pořídit pro menší děti hru Na farmě a pro větší jinou, nazvanou Cesta kolem světa. 

Další tipy na hry pro celou rodinu pod stromeček najdete v naší GALERII

Příliš volnosti škodí stejně jako to, když se pro děti obětujeme, říká Katka Králová z Nevýchovy

Příliš volnosti škodí stejně jako to, když se pro děti obětujeme, říká Katka Králová z Nevýchovy

Ve snaze respektovat dítě a vyhnout se přísné výchově dnešní rodiče často sklouznou do jiné pasti, a tou je výchova "všechno pro dítě". Takové riziko…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy