Neuvěříte, co všechno se už naučil! Gymnastka Alex trénuje svého tátu | Supermámy

Neuvěříte, co všechno se už naučil! Gymnastka Alex trénuje svého tátu

Mladinká australská gymnastka Alex ukazuje na svém instagramovém účtu My Gym Dad odvážné kousky svého úžasného otce.
Foto: instagram My Gym dad
Sdílej na facebooku
27. září  2018 
 06:00
Australská školačka a úspěšná gymnastka Alex založila instagramový účet plný vtipných fotek a videí, které dokumentují, jak trénuje svého statečného tátu Ashe. A rozhodně ho nijak nešetří! Ti dva mají spoustu fanoušků z celého světa. Podívejte se na jejich bláznivé akrobatické kousky, tenhle táta se toho opravdu nebojí!

Upřímně – kdo z nás zvládne ještě ve svém věku bravurně kotoul nebo stojku? Máte pocit, že nestačíte svým dětem a energie pomalu, ale jistě ubývá? Inspirujte se!

Úspěšná mladičká gymnastka Alex Mills, reprezentantka Melbourne, kde žije a chodí do školy, se již ve svém věku může pochlubit řadou sportovních úspěchů z australských i mezinárodních gymnastických šampionátů a určitě má před sebou úspěšnou kariéru.

Trénovat musí denně i několik hodin a tak trochu si "vzala do parády" svého tátu. Nutno říct, že ten se nenechá zahanbit a s vervou a elánem se vrhá do nejrůznějších – i poměrně náročných – disciplín. Názorně ukazuje, že věk je jen číslo a každý je tak starý, jak se cítí.

Dcera a táta Millsovi mají tisíce obdivovatelů. Stačí si na Facebooku a Instagramu přečíst nadšené a povzbuzující komentáře a vzkazy ze všech koutů světa: „Jsi pro mě hrdina!“ „Ashi, zbožňuju vás!“ „Jen tak dál!“ „Alex, tvůj táta je fakt odvážný!“ „Ashi, jsi super a máš tu nejlepší učitelku!“ A tak dále... Pokud potřebujete zvednout si sebevědomí a zlepšit si náladu, podívejte se sem: instagram.com/my_gym_dad/

Tyhle tři matky se rozhodly, že chtějí po porodu zase své tělo

Tyhle tři matky se rozhodly, že chtějí po porodu zase své tělo

Na sociálních sítích najdeme leccos. Hledáme tu inspiraci, kam jet na dovolenou, co uvařit, jaké boty zrovna letí nebo které módní doplňky naše miminko…celý článek

Nejmladší jogínka světa! Pár cvičí akrobatickou jógu s osmiměsíční dcerou

Nejmladší jogínka světa! Pár cvičí akrobatickou jógu s osmiměsíční dcerou

Co udělají dva nadšení cvičitelé jógy, když se jim narodí dítě? Přestanou s cvičením? Nebo alespoň jeden z nich? Ani náhodou. Tenhle jogínský pár prostě…celý článek

Vtipný otec čtyř dcer taky uvízl v karanténě. Co ho vážně zaskočilo?

Vtipný otec čtyř dcer taky uvízl v karanténě. Co ho vážně zaskočilo?

Brit Simon Hooper, otec čtyř dcer, je už nějakou dobu hvězdou internetu. Teď na Instagram dává fotky ukazující, jak jeho rodina zvládá karanténu kvůli…celý článek

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: Simona Procházková

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku