Geniální! I takhle může vypadat útěk batolete z postýlky

Sdílej na facebooku
21. června  2017 
 12:30

Je skvělé mít sourozence. Pomůže vám, když to nejvíce potřebujete. A platí to i v případě batolat, jak dokazuje toto video. Na něm roční Finn nemůže vylézt z postýlky, vzápětí mu přispěchá na pomoc velký brácha – tříletý Oliver. Do postýlky mu dokonce hodí židli. A poradí mu, jak ven. 

Rodiče Bryan a Missy Lanningovi mají plné ruce práce s výchovou svých dvou synů, kteří jsou pořádní rošťáci, jak je vidět na těchto záběrech. 

Roční Finn volá z postýlky a dožaduje se pozornosti. Vtom do místnosti přichází tříletý Oliver a do postýlky hází židličku, aby svému bratříčkovi pomohl na svobodu.

Názorně mu ukazuje, jak má židli využít, aby se dostal ven, a povzbuzuje ho slovy: "Skoč za mnou, Finne!" Když se to batoleti podaří, raduje se Oliver s ním: "Dokázal jsi to!"

Humorné video zveřejnili manželé Lanningovi na svém vlogu Daily Bumps, na YouTube i na Facebooku. Od té doby ho viděly stovky tisíc lidí a stalo se hitem. Hlavně kvůli tomu, že ukazuje bratrskou lásku.

Stejně zachytila kamera Nest Monitor i dvouletá dvojčata, která jakmile je rodiče uložili k spánku, vydala se na útěk.

Podívejte se na video, na kterém z postýlky utíkají dvouletá dvojčata:

Co vyvádějí dvouletá dvojčata, když je rodiče dají spát • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku