Geniální! I takhle může vypadat útěk batolete z postýlky

Sdílej na facebooku
21. června  2017 
 12:30

Je skvělé mít sourozence. Pomůže vám, když to nejvíce potřebujete. A platí to i v případě batolat, jak dokazuje toto video. Na něm roční Finn nemůže vylézt z postýlky, vzápětí mu přispěchá na pomoc velký brácha – tříletý Oliver. Do postýlky mu dokonce hodí židli. A poradí mu, jak ven. 

Rodiče Bryan a Missy Lanningovi mají plné ruce práce s výchovou svých dvou synů, kteří jsou pořádní rošťáci, jak je vidět na těchto záběrech. 

Roční Finn volá z postýlky a dožaduje se pozornosti. Vtom do místnosti přichází tříletý Oliver a do postýlky hází židličku, aby svému bratříčkovi pomohl na svobodu.

Názorně mu ukazuje, jak má židli využít, aby se dostal ven, a povzbuzuje ho slovy: "Skoč za mnou, Finne!" Když se to batoleti podaří, raduje se Oliver s ním: "Dokázal jsi to!"

Humorné video zveřejnili manželé Lanningovi na svém vlogu Daily Bumps, na YouTube i na Facebooku. Od té doby ho viděly stovky tisíc lidí a stalo se hitem. Hlavně kvůli tomu, že ukazuje bratrskou lásku.

Stejně zachytila kamera Nest Monitor i dvouletá dvojčata, která jakmile je rodiče uložili k spánku, vydala se na útěk.

Podívejte se na video, na kterém z postýlky utíkají dvouletá dvojčata:

Co vyvádějí dvouletá dvojčata, když je rodiče dají spát • VIDEO: 

Holčička totálně ovládla školní besídku. Z videa se stal hit internetu

Holčička totálně ovládla školní besídku. Z videa se stal hit internetu

Školní besídky jsou téměř všechny podle jednoho scénáře. Děti zazpívají, zatancují a nikdo moc nevyčnívá. To se nedá říct o čtyřleté Sophii z Floridy.…celý článek

Čtyřměsíční holčička dokáže sama stát! Nebo to je trochu jinak?

Čtyřměsíční holčička dokáže sama stát! Nebo to je trochu jinak?

Zjevně: jiný kraj, jiný mrav. Zatímco zdejší kojenci se učí na hodinách plavání pro nejmenší zvykat si na vodu, hrát si v ní a potápět se, na Islandu…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku