Potřebujete volné ruce? I takhle se dá nosit dítě. Zoufalý rodič pochopí

Vskutku originální nápad, když nemáte po ruce nosítko. Patnáctiletá dívka si dala svou malou sestřenici do přední části šortek.
Foto: Claudia Sorhaindo/koláž Supermámy
Sdílej na facebooku
9. ledna  2018 
 06:00

Následující fotka se asi nebude líbit rodičům, kteří nosí děti v ergonomických nosítkách a zastávají všechny zásady zdravého nošení. Ale občas prostě potřebujete volné ruce, a tak se nabízejí různé možnosti. Takhle si poradila patnáctiletá dívka se svou malou sestřenicí, kterou měla na starost. 

J'Ann Sorhaindo dostala za úkol hlídat svou několikaměsíční sestřenici Avu. Dostala chuť na sendvič, ale malou holčičku nechtěla spouštět z očí. A tak vznikl tenhle humorný nápad (zastánci zdravého nošení dětí přimhouří oči). Na fotografii je vidět J'Ann, jak si v kuchyni připravuje občerstvení, zatímco sestřenici nosí v šortkách. 

Fotku pořídila a poslala mladší sestra J'Ann a maminka malé holčičky Avy ji zveřejnila na Facebooku. 

ČTĚTE TAKÉ: Nosítka nebo šátek? Jak to vidí fyzioterapeutka

"Musela jsem si na chvilku odskočit, tak jsem požádala svou neteř, jestli by mi nepohlídala Avu," říká její matka Claudia Sorhaindo. "O pár minut později mi přišla tahle vtipná fotografie. Vskutku kreativní řešení," dodává. 

Claudia Sorhaindo žije v Lakelandu na Floridě. A její rodina je opravdu veliká. Většina příbuzných bydlí kousek od jejich domu, a tak často využívá neteře, aby jí miminko pohlídaly.

Jak začít s nošením dětí v šátku?

Michaela Perníková popisuje, jak začít s nošením dětí v šátku • VIDEO: 

Její vztah k malé Avě je však trochu úzkostný. V roce 2011 Claudii zemřela tříměsíční dcera Jenelle, a tak má teď o holčičku větší strach. "J'Ann ví, jak Avu ochraňuji. Někteří by mohli říct, že jsem až paranoidní. Často třeba kontroluji, jestli dýchá, a tak mě neteř chtěla ujistit, že z mé dcerky nespouští oči," vysvětluje maminka Avy.

Fotka ji velice pobavila, a proto ji sdílela na sociální síti. Chtěla rozesmát i kamarády a rodinu. Vůbec nečekala, že se záběr malé holčičky v kraťasech stane virálním. 

Neuvěřitelně jednoduchý trik: Jak pohodlně nosit sedačku s miminem?

Neuvěřitelně jednoduchý trik: Jak pohodlně nosit sedačku s miminem?

Tohle musí nadchnout každého, kdo se kdy pokoušel nosit sedačku s kojencem a mlátil se s ní do nohy nebo se kvůli ní všelijak nepřirozeně hrbil a ničil…celý článek

Proč matky nosí děti většinou na levém boku? Zajímavé vysvětlení!

Proč matky nosí děti většinou na levém boku? Zajímavé vysvětlení!

Máte malé dítě? A na jaké straně ho obvykle nosíte? Nejspíše jako většina žen po celém světě: na levé. A nestřídáte to, ačkoli by to vaše záda dost…celý článek

Dcera unikla díky štěstí: Nenoste děti, když vaříte, varuje popálená matka

Dcera unikla díky štěstí: Nenoste děti, když vaříte, varuje popálená matka

Šátky, manduky a další nosítka na děti jsou skvělé vynálezy, které vyhovují miminkům i rodičům. Malé děti uklidňuje blízkost matky nebo otce, rodičům…celý článekSdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku