Tohle dokáže po deseti letech každodenní dřiny! Jak je to možné?

Lile je dvanáct a na tohle trénuje od dvou let
Foto: istock.cz
Sdílej na facebooku
2. července  2018 
 06:00

Lila Woodard už roky trénuje nejméně třicet hodin týdně. Díky tomu je její tělo natolik pružné, že ho dokáže složit třeba do malé skleněné krabice. A nejen to.

Je jí dvanáct a má za sebou deset let perné dřiny. S gymnastikou začala ve dvou letech, s baletem ve třech. Její talent a pružnost se rychle projevily. Od šesti se sama zaměřila právě tímto směrem, od devíti se cvičení zaměřenému na extrémní flexibilitu věnuje profesionálně.

Připojila se k La Petit Cirque z Los Angeles, mnozí zdejší artisté byli členy světově proslulého Cirque du Soleil. Dneska Lila předvádí své neuvěřitelné umění nejen v USA, ale i za hranicemi. A i nadále tráví mnoho hodin týdně v baletním studiu.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku