Slavné těhotné roku 2018: Kdo už porodil a kdo ještě ne?

Míša Maurerová si nadělila nejkrásnější dárek: Týden před Vánoci přivedla na svět holčičku Emmu
Foto: Baby Holding, archiv Michaely Maurerové
Sdílej na facebooku
3. ledna  2019 
 06:00

Asi nejsledovanějším loňským novorozencem zřejmě byl princ Louis, syn vévodkyně Kate a jejího manžela Williama. Přišel na svět koncem dubna 2018, sestra vévodkyně Pippa Middleton s manželem se těší ze syna Arthura. Narodilo se skutečně požehnaně slavných dětí. Další přírůstky se dají čekat letos. Potomka čeká například švagrová slavného páru Meghan. 

"Celý porod jsme zvládly za čtyři hodiny. V Hořovicích se narodila i dvojčata a vzhledem k tomu, že zde mám ty nejlepší zkušenosti a taky spřízněnou duši a skvělou doktorku Věru Pavlů, která pomáhala na svět i mým dvojčatům, tak volba porodnice byla jasná," napsala na svůj Instagram herečka Míša Maurerová, která pár dní před koncem roku porodila dceru Emmu. O tom, jaká jména dávají celebrity dětem, jsme psali ZDE

Byla jednou z řady loňských slavných matek, kterých se urodilo mnoho jak mezi tuzemskými, tak zahraničními celebritami. Připomínáme například herečku Marii Doležalovou, která přivedla na svět holčičku a spolu s partnerem tanečníkem Markem Zelinkou jí dala hodně neobvyklé jméno Alfréda. 

Rodily i další zdejší herečky – Aneta Krejčíková, Kristýna Leichtová přivedly na svět první potomky, Míša Tomešová a Jitka Čvančarová již druhé. Všechny i s dětmi jsou k vidění v naší galerii

 

 

 

 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku