Rodiče, učte se od dětí! Tohle video vás možná zahanbí

Kdybyste na sobě mohli změnit jednu věc, která by to byla?
VIDEO: Jubilee
Sdílej na facebooku
25. prosince  2017 
 06:00

Je mnoho situací, kdy bychom se měli učit od malých dětí. A tohle je jedna z nich. Položte si otázku, co byste na sobě nejraději změnili a proč? A teď se na tutéž otázku zeptejte dítěte? Odpověď vás možná překvapí. Stejně překvapivé pro vás možná bude i tohle video, ve kterém vás snadno zahanbí malé děti.

Co na sobě nemáte rádi? Malá prsa, velký zadek, krátké nohy nebo málo vlasů? Představte si, že se vás někdo zeptá, co byste na sobě změnili, kdybyste si mohli vybrat jednu jedinou věc. Co byste odpověděli? Ale upřímně!

Podobně jako většina dospělých figurantů ve videu byste se na své tělo podívali kritickým pohledem několika desítek let a zatoužili byste po tom, aby nějaká jeho část vypadala jinak. Třeba byste chtěli útlejší pas, větší svaly nebo menší nos.

A teď se na stejnou věc zeptejte nějakého dítěte, které máte v okolí. Vsadíme se s vámi, že bude reagovat jako jedno z dětí ve videu a bude si přát křídla, žraločí zuby nebo třeba schopnost stát se neviditelným.

Na stárnutí a dospělosti není nic špatného, ale přece jen jsou momenty, kdy bychom se od dětí měli učit, a právě tento mezi ně rozhodně patří! Tak schválně: kdybyste na sobě mohli změnit právě jednu jedinou věc, která by to byla? Napište nám ji do komentářů pod článkem.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku