Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Sdílej na facebooku
26. května  2020 
 06:00

Rodičovské povinnosti nekončí se západem slunce, říká maminka tří dětí a blogerka Melanie Darnell. Jelikož se už několik měsíců ráno probouzí nevyspalá, rozhodla se udělat malý experiment. Na strop své ložnice připevnila kameru a natočila, jak vypadá taková noc s dětmi. Její video se stalo hitem na sociálních sítích. A ukázalo fakt, proč jsou rodiče malých dětí tak unavení. 

Tohle video ukazuje realitu rodičovství. To, že dítě večer usne, totiž neznamená, že máte volno. Začíná pro vás nová šichta, tentokrát noční. Protože když vás vaše dítko potřebuje, vstanete a jdete k němu. Jiná možnost není (možná ještě ta, že přijde dítě za vámi). Tak jako tak, pro vás to znamená, že se prostě nevyspíte. 

"Maminky po celém světě spojuje jedna věc, a to ta, že vstávají uprostřed noci a ve tmě konejší své děti. Přesně tohle je totiž mateřství," vysvětluje autorka videa. A právě tato společná zkušenost všech matek je důvod, proč je video tak úspěšné. Hodně žen se zřejmě v noční scénce poznalo. 

Sama Melanie má Instagram s názvem fitmomma4three, který sleduje více než 90 tisíc lidí. Díky nočnímu videu se stal možná ještě úspěšnější. Na Instagramu její video vidělo 1,6 milionu lidí. Na FB stránce britského deníku Daily Mail vidělo noční scénku přes osm milionů lidí. 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku