Puberta

7 nelogických hlášek rodičů a učitelů. Taky je používáte?

Podivné  a tak trochu nelogické věty slýcháme od rodičů celý život. Některé nám zůstaly tak zaryté v mysli, že je chtě nechtě jednou řekneme i svým dětem. Nedávno jsem se přistihla, že dceři, která se šťourá v jídle, povídám: "Co by za to děti v Africe daly?" A musela jsem se smát. Tady je sedm tak trochu bizarních hlášek našich rodičů a učitelů. Schválně – říkali vám to také? 

Tyhle fráze přestaňte říkat pubertálním dětem! Které jsou ty nejhorší?
Nemá váš teenager žádné sebevědomí? Takhle mu můžete pomoci!
Tohle všechno vědí sociální sítě o vašich dětech! Šokovalo to i je samotné
5 věcí, které tento rok určitě s rodinou vyzkoušejte!
Tys ho nechal celý den v pyžamu! A ještě spolu paříte na počítači
Vánoce s vlastní rodinou? Vymyslete si nové tradice a rituály
Bratr a sestra: Od jakého věku by měli mít svůj vlastní pokoj?
7 důležitých rad o lásce a vztazích, které by synovi měla říct každá máma
9 SMS zpráv, které můžete posílat dětem, aniž byste byli otravní
Jsou vaše dospívající děti pořád ve svém pokoji? O tohle se zajímejte!
Video
720p 480p 360p 240p
Tohle nejím! Holčička, které nechutná avokádo, dělá neuvěřitelné …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku