Jak si poradit s puberťákem | Super mámy

Puberta

Horoskop pro děti: Jak znamení ovlivňuje talent dítěte a vztah k rodičům

Nemusíte tomu stoprocentně věřit, ale i tak je zábavné přečíst si, jakou charakteristiku přisuzují podle astrologů hvězdy vašemu potomkovi. Jak se od sebe liší děti, z nichž jedno je ve znamení Střelce a další je Býk? A co můžete čekat od malé Panny nebo Blížence? Přečtěte si základní charakteristiky dětí podle toho, v jakém se narodily znamení, jak je vidí Dagmar Kludská, autorka Velké knihy horoskopů pro vaše dítě. 

Hraní počítačových her jako sport? Ano! Co by o tom měli rodiče vědět?
Koloběh života. Muž se fotil se synem dlouhých 26 let. Skvělý nápad!
Špatné vlastnosti dětí podle horoskopu! Raci jsou náladoví, Ryby nepraktické
Tohle rodiče netuší. Dokument ukazuje nebezepečí, které číhá na děti na síti
Jsou vaše dospívající děti pořád ve svém pokoji? O tohle se zajímejte!
Puberta dívek stále častěji začíná už v osmi letech. Proč?
Kdy se začne chlapcům měnit hlas? Typický příznak puberty, odpusťte si žerty
Jak dostat puberťáka ráno včas z postele? Těchto 6 věcí pomůže!
10 práv a povinností rodičů dospívajících. Tohle byste měli vědět vy i vaše děti
A pusu babičce? Ne! Nechtějte po dětech polibky ani objímání. Víme proč
Video
Jak zabavit děti v dešti? 40 skvělých tipů, které stojí za…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku