Virální hit: Miminko si neuvěřitelně užívá mytí a česání vlasů

Holčička si mytí hlavy dost užívala
Foto: Facebook/Taveon Glenn
Sdílej na facebooku
7. února  2017 
 06:00

Mytí vlasů většina lidí nemá ráda. A pokud si ho někdo později v životě oblíbí a třeba u kadeřníka si ho užívá, v dětství tomu tak nejspíše nebylo. Asi proto sklízí na internetu takový úspěch video, na kterém si malá, sotva několikadenní holčička mytí vlásků a následné česání doslova labužnicky vychutnává. 

Když Taveon Glenn dal loni v listopadu na Facebook tohle video, nejspíše si myslel, že je to roztomilé – a to vážně je. Ale asi ho nenapadlo, že si ho pustí skoro 40 milionů lidí, kteří si to budou myslet také. 

Malá holčička si užívá mytí vlásků • VIDEO: 

Malá novorozená holčička Amira Yvonne tváří tak spokojeně, jako by mytí vlasů byla ta nejlepší věc, která se jí na světě mohla přihodit. O následném česání ani nemluvě. Všechno se přihodilo v Miami Valley Hospital v Daytonu ve státě Ohio, kde se loni na podzim narodila, její matkou je Sierra Still. 

Takhle vypadáte doopravdy: 20 fotek budoucích rodičů během spánku

Takhle vypadáte doopravdy: 20 fotek budoucích rodičů během spánku

Tenhle fotoprojekt vznikl náhodou. Když se mladá ruská fotografka vydala pomoci svým přátelům cosi opravit v bytě a pak je vyfotila shora ze žebříku.…celý článek

Mohou za to rodiče! 7 výchovných chyb, kvůli nimž mají děti nízké sebevědomí a nedaří se jim

Mohou za to rodiče! 7 výchovných chyb, kvůli nimž mají děti nízké sebevědomí a nedaří se jim

Cesta do pekla je někdy dlážděna dobrými úmysly. Platí to i o výchově – někdy se snažíme dělat pro děti to nejlepší, ale nevědomky jim tím ubližujeme…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku