Natočila srdceryvný vzkaz novorozenému synovi. Potom chlapečka dala k adopci

Maminka natočila srdceryvný vzkaz synovi. Pak ho dala k adopci
Foto: Hannah Mongie
Sdílej na facebooku
5. dubna  2020 
 06:00

Tohle je velice silný příběh, tak silný, že se možná neubráníte slzám. Hannah Mongie otěhotněla, když jí bylo osmnáct. Její partner a otec dítěte Kaden Whitney zemřel ve spánku na srdeční zástavu dva měsíce poté. Po jeho smrti se rozhodla, že synovi najde náhradní rodinu. Než ho svěřila novým rodičům, nahrála mu tenhle srdceryvný vzkaz. "Rozhodla jsem se takhle čistě z lásky k tobě," říká a hlas se jí chvěje dojetím. 

Než začnete soudit, uvědomte si, jak to celé muselo být pro mladou maminku složité. Otěhotněla v osmnácti s partnerem, který náhle poté zemřel. Dítě donosila, avšak rozhodla se pro adopci, o které se už dříve s partnerem bavila jako o jedné z možností.

Malý Taggart Kaden Marsh se narodil 21. března 2016. Hannah s ním strávila dva dny. Pak ho musela předat jeho novým rodičům Bradovi a Emily Marshovým. Ještě před tím mu ale nahrála vzkaz, u kterého vám možná pukne srdce.

GALERIE: Podívejte se na chlapečka, jeho matku a adoptivní rodiče

"Chci, abys věděl, že tě opravdu moc miluju. Víc než kohokoliv jiného na světě," říká a neudrží při tom slzy. Vysvětluje mu i důvody, proč se rozhodla k adopci. "Nemohla bych ti dát to, co tolik potřebuješ," dodává a hlas se jí chvěje dojetím.

Nic matku nebolí tolik, jako když vidí trpět svoje děti. Tohle video vás rozpláče

Nic matku nebolí tolik, jako když vidí trpět svoje děti. Tohle video vás rozpláče

Máte připravený kapesník? Tohle video vás totiž dojme k slzám. Je věnováno všem maminkám. Protože jsou tak silné. A protože jen ony vědí, co je to…celý článek

Svěřuje se, jak je to pro ni těžké, ale jak jednoho dne pochopila, že by se měl chlapeček stát někým jiným a začít znovu. Tak mu Hannah našla náhradní rodinu, což bylo možné díky takzvané otevřené adopci. "Našla jsem tvoje nové rodiče, Brada a Emily Marshovy. Ihned jsem si je zamilovala," pokračuje. 

Syna a jeho novou rodinu stále vídá

Celý smutný příběh má veselejší konec. Hannah, které je nyní 22 let, totiž bydlí poblíž chlapečkovy nové rodiny a pravidelně se navštěvují. Svého nyní téměř dvouletého syna Tagga vídá alespoň jednou do měsíce.

Jeho nová maminka – sedmadvacetiletá učitelka Emily, která vedle Taggarta vychovává ještě dva kluky Cartera a Lucase  – je za tento vztah velice vděčná. "Nikdy nebudu schopná dostatečně poděkovat Hannah a matkám mých dalších synů za dar, který naší rodině daly," říká a dodává, že je pro ni velice důležité, aby chlapci měli dobré vztahy se svými biologickými matkami.

O videu, které Taggovi jeho pravá maminka natočila, Emily nevěděla. "Je to tak sladké," říká. "Nejstaršímu synovi jeho maminka napsala dopis, který si přečteme, až bude velký, je hezké, že to Hannah udělala po svém," uzavírá. 

Sandra Bullock, Meg Ryan, Ewan McGregor: Slavní, kteří adoptovali děti

Sandra Bullock, Meg Ryan, Ewan McGregor: Slavní, kteří adoptovali děti

Děti přicházejí do domovů různými způsoby. A Hollywood se v tom nijak neliší. Když to nejde přirozenou cestou, je na řadě adopce. Celebrity dokonce…celý článek

Neuvěřitelně dojemné: Dívky našly pod stromečkem adoptovaného bratra

Neuvěřitelně dojemné: Dívky našly pod stromečkem adoptovaného bratra

Předčasný, ale mimořádně vítaný dárek nalezly pod vánočním stromečkem tři malé sestry z amerického Dallasu. Rodiče jim tam položili malého bratra,…celý článek

Takhle vypadá radost z miminka! Rodiče adoptovali holčičku a natočili dojemné video

Takhle vypadá radost z miminka! Rodiče adoptovali holčičku a natočili dojemné video

Lacey a Banks Farrisovi se léta marně snažili o dítě. Měli za sebou trápení v podobě potíží s početím i potrat ve 20. týdnu těhotenství. Nakonec…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: kog
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku