Nejlepší dárky s jednorožci: hrnky, polštářky, šperky i konzerva s masem

Kde koupit ty nejlepší dárky s jednorožcem? Podívejte se do naší galerie.
Foto: Koláž Supermámy.cz
Sdílej na facebooku
7. prosince  2017 
 06:00

Jednorožci jsou hit. A milují je všichni, nejen děti. A teď se přiznejte: Kolik předmětů s motivem bájného zvířete máte doma? Pokud opravdu žádný, je nejvyšší čas, abyste nějakého jednorožce dostali pod stromeček. Tady je seznam jednorožčích věcí, které si můžete přát. Případně někomu darovat!

Dcery jedné mojí známé všem zarputile tvrdí, že jednorožci skutečně existují. Dokonce ta devítiletá ho prý viděla na vlastní oči. V lese. Obě holčičky jednorožce zbožňují, v jejich pokojíčku tohle bájné zvíře vládne.

Pokud nadšeně kývete hlavou a už si říkáte, že aspoň jeden dárek s motivem jednorožce musíte pořídit, jste na správné adrese. V naší GALERII najdete krásné, třpytivé a duhové tipy na dárky. Vítě, že můžete pořídit i jendorožce skoro v životní velikosti? Naštěstí plyšového! 

ČTĚTE TAKÉ: Tipy na vánoční dárky pro miminka od narození do šesti měsíců

A zdaleka to nemusí být dárek jen pro malé dívky. Jednorožce totiž milují i dospělí, jen je těžší si to přiznat. Ale kdy jindy udělat coming out než v době Vánoc. Nás nadchla brož s vtipným názvem Jednobrožec od autorky originálních šperků Stellion. 

A pro škarohlídy a lidi bez fantazie máme také jeden tip. Jednorožčí maso v plechovce. Najdete ho úplně na konci naší barevné FOTOGALERIE

Sdílej na facebooku
Autor: Gabriela Kolinová

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku