Jez jako ten, kým se chceš stát, vyzývá video. Eatkarus to dokázal!

Jez jako ten, kým se chceš stát, vyzývá reklama
VIDEO: Edeka/Youtube/Supermámy
Sdílej na facebooku
21. února  2017 
 13:00

Některé reklamní kampaně jsou tak vtipné, že se samy šíří skrz internet jako virální hit. To se teď stalo novému videu německého řetězce Edeka, jehož hrdinou je Eatkarus. 

Hlavním hrdinou je tlustý kluk z města, kde jsou tlustí úplně všichni, nejen lidé, ale i zvířata. Všichni jedí nevábnou šedou kaši, na chuti jim zjevně nezáleží, na složení také ne, hlavně, že je jí dost. 

Chlapec se to rozhodne změnit, protože ho uchvátí let ptáků, jimž se chce podobat. Nejdřív mu to nejde, ale když si všimne, čím se pták živí, a začne jíst bobule stejně jako on, najednou dokáže létat. Jednoduché a přitom hodně působivé. 

A odkud je Eatkarus v názvu? Jde o jasnou narážku na postavu Ikara z řecké mytologie a zároveň na jídlo (eat = jíst anglicky). 

Co se mi stalo v porodnici: Skutečné zážitky. Zažili jste to taky?

Co se mi stalo v porodnici: Skutečné zážitky. Zažili jste to taky?

Osobně si myslím, že se české porodnice za posledního čtvrt století změnily k lepšímu. Bohužel ne všude a ne dost a týká se to jak vybavení, tak přístupu…celý článek

Překvapení! 10 potravin, které děti do jednoho roku nesmějí. Co jim hrozí?

Překvapení! 10 potravin, které děti do jednoho roku nesmějí. Co jim hrozí?

Váš potomek bude pravděpodobně chtít ochutnat vše, co uvidí jíst vás, ale nezapomínejte, že ne vše se pro něj hodí. Že malému dítěti neprospějí kořeněná…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku