Jez jako ten, kým se chceš stát, vyzývá video. Eatkarus to dokázal!

Jez jako ten, kým se chceš stát, vyzývá reklama
VIDEO: Edeka/Youtube/Supermámy
Sdílej na facebooku
21. února  2017 
 13:00

Některé reklamní kampaně jsou tak vtipné, že se samy šíří skrz internet jako virální hit. To se teď stalo novému videu německého řetězce Edeka, jehož hrdinou je Eatkarus. 

Hlavním hrdinou je tlustý kluk z města, kde jsou tlustí úplně všichni, nejen lidé, ale i zvířata. Všichni jedí nevábnou šedou kaši, na chuti jim zjevně nezáleží, na složení také ne, hlavně, že je jí dost. 

Chlapec se to rozhodne změnit, protože ho uchvátí let ptáků, jimž se chce podobat. Nejdřív mu to nejde, ale když si všimne, čím se pták živí, a začne jíst bobule stejně jako on, najednou dokáže létat. Jednoduché a přitom hodně působivé. 

A odkud je Eatkarus v názvu? Jde o jasnou narážku na postavu Ikara z řecké mytologie a zároveň na jídlo (eat = jíst anglicky). 

Co se mi stalo v porodnici: Skutečné zážitky. Zažili jste to taky?

Co se mi stalo v porodnici: Skutečné zážitky. Zažili jste to taky?

Osobně si myslím, že se české porodnice za posledního čtvrt století změnily k lepšímu. Bohužel ne všude a ne dost a týká se to jak vybavení, tak přístupu…celý článek

Překvapení! 10 potravin, které děti do jednoho roku nesmějí. Co jim hrozí?

Překvapení! 10 potravin, které děti do jednoho roku nesmějí. Co jim hrozí?

Váš potomek bude pravděpodobně chtít ochutnat vše, co uvidí jíst vás, ale nezapomínejte, že ne vše se pro něj hodí. Že malému dítěti neprospějí kořeněná…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku